Zatrzymanie okresu a możliwość zajścia w ciąże

napisał/a: aneta_l 2007-12-08 10:43
Witam was od 2miesiecy nie mam okresu miesiac temu była u ginekologa i nie jestem w ciaży robiłam test tez wyszedł że nie ale czy mogę zajść jak nie mam miesiączki chcemy z meżem mieć drugie dziecko i zastanawiam się czy mam dni płodne w takim przypadku mam 26 lat z góry dziękuję za odpowiedz
napisał/a: Madonna 2007-12-08 11:17
Możesz rozpoznać okres płodności obserwując objawy płodności, nawet w tak długich cyklach. Obserwacja umożliwia odłożenie lub doprowadzenie do poczęcia.
Czy gin stwierdził, co jest nie w porządku? Czy tylko ocenił brak ciąży?
napisał/a: aneta_l 2007-12-08 11:24
stwierdził brak Ciązy miesiąc temu i zapisała luteinę, od wizyty wiele razy próbowaliśmy z mężem i jak na razie nie robiłam testu bo moze być jeżeli zaszłam 3 tydzień max 4 tydzień. są duże szanse na to?? jak uważacie?
napisał/a: prosiaczek.1981 2008-11-13 15:42
Witam mam taki problem ostattnio mialam okresy co 3 tyg tzn pierwszy ktory zaczal sie trzytygodniowym cyklem byl 18 sierpnia potem 6 wrzesnia i ostatni 27wrzesnia robilam test i wyszedl pozytywnie i okres zatrzymal sie mi.I moze zabzmi to dziwnie alezastanawiam sie czy ciaza nie trwa dluzej. Z moim mezem kochalimy sie 11pazdziernika i 12paz i z moich obliczen wynikalo ze sa to dni plodne.Jest to moja 3 ciaza w tym 2 poronione. Mam pytanie w zwiazku z tym czy jest mozliwosc ze nie trwa dluzej ciaza.Przepraszam za tok mojej wypowiedzi ale jestem kompletnym laikiem.Poprzednie ciaze tracilam na etapie 4 i 5 tyg a teraz zaczyna sie 7 tydz .Prosze o odpowiedz jak najszybciej.o ciazy wiem od tygodnia
napisał/a: Madonna 2008-11-16 11:53
Masz 21-dniowe cykle?