Zatrzymanie miesiączki

napisał/a: Nataliaque 2009-08-10 17:38
Od kiku miesięcy nie mam w ogóle miesiączki. I mniej więcej od tamtej pory mam problemy z żołądkiem (boli mnie u góry brzucha). Bóle pojawiają się wtedy gdy zbliża mi się miesiączka, która jak już pisałam zatrzymała się. Bóle są silne, trwają nawet 2 dni. Czy właśnie te bóle mogą być spowodowane brakiem miesiączki? Chciałam dodać,że mam 13 lat
napisał/a: Nataliaque 2009-08-11 19:57
Czy nikt mi nie pomoże?
napisał/a: klimek524 2009-08-11 20:23
Byłaś u lekarza?? Ja bym od razu poszła jak coś takiego by wystąpiło. Od jak dawna miesiączkujesz? Często się zdarza, że po dostaniu pierwszej miesiączki okres się spóźnia nawet 3 miesiące.
napisał/a: Madonna 2009-08-13 19:25
Nie spóźnia się, tylko cykle są długie.
napisał/a: justa19811 2009-08-14 13:10
witam was bardzo serdecznie pierwszy raz jestem tutaj mam problem zattrzymala mi sie miesiaczka
juz wczesniej mialam problemy bo nie miesiaczkuje regularnie miesiac wczesniej zglosilam sie do ginekologa i przepial mi PROVERA na wywolanie i wsystko poszlo dobrze ale w tym miesiacu ten sam problem okres juz mi sie spoznia 2 tygodnie co mam robic przeciez nie moge zawsze brac tabletek.mam 29 lat i z mezem staramy sie o dziecko
napisał/a: rybenka1811 2009-08-17 17:18
Heh no ja tez mam problem ten sam i zatanawiam sie czy przez zwykłe tabletki przeciwbolowe moze zatrzymac sie okres;/;/
duzo ich jadłam w ostanim czasie bo ciagle bolał mnie zoładek;/;/ i doł brzucha:(
napisał/a: Nataliaque 2009-08-20 11:48
klimek524 napisal(a):Byłaś u lekarza?? Ja bym od razu poszła jak coś takiego by wystąpiło. Od jak dawna miesiączkujesz? Często się zdarza, że po dostaniu pierwszej miesiączki okres się spóźnia nawet 3 miesiące.

Miesiączkuje od 3 lat...
Byłam u zwykłego lekarza ale jak narazie nie u ginekologa
Ale czy te bóle żołądka mogą być włąśnie tym spowodowane ?
napisał/a: donata4 2009-08-20 15:37
Witam mam pytanie jak można uregulować miesiączki od samego poczatku mam problemy z nimi nie mam czasami po 3 miesiace a nawet po pół roku a bardzo bym chciała zajśc w ciąze gdy u mnie to nie mozliwe ze wzgledu nie regularnych miesiaczek co mam zrobić jak zajśc w ciąze ??? 2 lata temu byłam ale poroniłam :(
napisał/a: Madonna 2009-08-20 19:14
Wiesz, jaka jest przyczyna długich cykli? Byłaś u gina?
napisał/a: donata4 2009-08-21 13:45
Nie byłam u ginekologa jestem zarejstrowana 1 września
napisał/a: Diana_ 2009-08-22 22:24
ja też mam problem z nie regularynym okresem

mam 15 lat i miesiączkuje od 2 lat (czy to nie za szybko) moje okresy trwaja po 6 dni ale sa bardzo nie regularne gdyz dostaje je na poczatku miesiąca raz to dostałam pod konieć miesiąca.

prowadze swój kalendarzyk i patrząc na niego nigdy nie miałam okresy w tych samych dniach lecz oczywiscie w róznych miesiącach
napisał/a: Madonna 2009-08-22 22:53
Ile dni trwają Twoje cykle?

Okres wcale nie musi zaczynać się tego samego dnia każdego miesiąca. To nie ma żadnego znaczenia.