Zatoki

napisał/a: aneta341 2014-06-20 21:32
Witam serdecznie ,od dłuższego czasu miewam dość przykre problemy ze zdrowiem bardzo często leci mi krew z nosa boli głowa ale tylko z prawej strony tak dziwnie jakby za uchem i tak jak bym coś miała w uchu ,nos się zatyka szczególnie prawa dziurka wydmuchuję taką gęstą lepką przezroczystą wydzielinę no i ta krew ,robiłam rezonans głowy z badaniem angio wyszło wszystko dobrze natomiast Tomografia komputerowa zatok chyba nie ciekawie :Badanie TK zatok przynosowych.Polip w lewym przedziale zatoki klinowej 15-11 mm.Zgrubienia przyścienne w sitowiu ,zatokach szczękowych szer.do 6 mm , w zatoce czołowej lewej do 3 mm.Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne.Skrzywienie przegrody nosa w lewo.Przerost małżowiny nosowej dolnej prawej.Jama nosa powietrzna .Taki oto wynik ,czy te moje dziwne objawy mogą być spowodowane zatokami .....szczerze jestem już tym zmęczona bo żaden lekarz nie wie dlaczego tak się dzieje czyli ta krew z nosa i ból głowy dodam że też miałam dopler tętnic szyjnych też ok .
napisał/a: radek07 2014-06-21 10:55
W jakim odstępie czasu była robiona tomografia i rezonans?
W jakich okolicznościach rozpoczął się problem; zmieniłaś miejsce zamieszkania lub miejsce pracy?
Robiłaś wymaz z nosa?
Robiłaś testy alergiczne?
napisał/a: aneta341 2014-06-21 22:46
radek07 napisal(a):W jakim odstępie czasu była robiona tomografia i rezonans?
W jakich okolicznościach rozpoczął się problem; zmieniłaś miejsce zamieszkania lub miejsce pracy?
Robiłaś wymaz z nosa?
Robiłaś testy alergiczne?

Nie nie robiłam wymazu z nosa i testów alergicznych ale tak się zastanawiam że trzeba będzie to zrobić,tomografię robiłam 1,5 miesiąca temu a rezonans głowy rok temu ,przeszłam dużo badań wyniki dobre już nie wiem co dalej jestem tym zmęczona .
napisał/a: radek07 2014-06-22 10:02
Nie zmieniałaś miejsca zamieszkania albo pracy?
Jakie objawy masz na dzień dzisiejszy?
Możesz przesłać wynik tomografii i rezonansu?
napisał/a: aneta341 2014-06-22 15:42
radek07 napisal(a):Nie zmieniałaś miejsca zamieszkania albo pracy?
Jakie objawy masz na dzień dzisiejszy?
Możesz przesłać wynik tomografii i rezonansu?

Witaj,nie nie zmieniłam miejsca zamieszkania i pracy a do do tomografii cały opis na pisałam w pierwszy poście ,przez ostatnie 4 dnie pojawiała mi się krew z nosa teraz przeszło i bolała mnie głowa ale tylko z prawej strony i takie dziwne wrażenie jak bym miała ucho zatkane jak bym coś tam miała dziwne uczucie w,wynik rezonansu mam dobry byłam u 3 neurologów
napisał/a: radek07 2014-06-22 18:17
Co do wyniku tomografii to chodzi mi o zdjęcia. Masz zdjęcia z tomografii na płycie? Dałabyś radę wrzucić je w formie screenów albo w całości?