Zatoki

napisał/a: KarinaK1 2016-06-12 19:28
10 dni temu bolała mnie głowa, zaczęłam podejrzewać zatoki, ponieważ zatykaly mi sie uszy i zaczelam brać Sinupret - faktycznie problem chyba leżał w zatokach, bo po kilku dniach brania leku odblokował mi sie nos, uszy a po tylnej ścianie gardła zaczęła spływać flegma i cały czas musiałam chodzić z chusteczka ze względu na "wodnisty katar". Jednak teraz mam uczucie w gardle kuli, flegmy - cos mi przeszkadza... Czy moze to byc związane z ta spływająca flegma z zatok? Im bardziej o tym mysle, tym bardziej przeszkadza, cały czas chrząkam, czasem kaszle. Chcialam sie dowiedzieć czy taki objaw moze byc związany z zatokami? I co powinnam robic?
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-06-13 13:00
Sinupret w ten sposób działa. Zatoki mogą się oczyszczać wiele dni. Jeżeli wydzielina jest przezroczysta, to może być też alergia.
napisał/a: KarinaK1 2016-06-13 18:16
Czyli jednym ze skutków stosowania sinupreru, jest uczucie flegmy w gardle, bo po prostu eydzielina spływa?
Tak, tez trochę podejrzewałam alergie, bo z nosa wylatywal przezroczysty katar i w dodatku kichalam.
Dziękuje za odpowiedz!
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-06-13 19:12
W taki sposób działają zioła mukolityczne. Jak ma wydostać się wydzielina z zatok, jak nie spływając do gardła? Odstawisz lek, po kilku dniach wydzielina powinna przestać spływać.
Ale jak mówiłem, może to też być alergia.
napisał/a: KarinaK1 2016-06-13 20:56
Dziękuje za odpowiedz!:)