Zatoki - leki a karmienie piersią

napisał/a: wswiton 2007-02-27 22:34
Jakie leki lub środki przeciwbólowe mogę bezpiecznie zastosować (przy karmieniu piersią) przy takich dolegliwościach: ból głowy - częsty- kilka razy w tygodniu; wrażenie jakbym miała za ciasną opaskę na głowie (może to dziwne ale od tygodnia mam wrażenie, że głuchnę i słabiej widzę); uczucie zatkanego nosa; w nocy - problemy z oddychaniem przez nos. Nadmieniam, że podczas ostatniej wizyty u lekarza zostałam odesłana do domu i poproszona o powrót wtedy , kiedy przestanę karmić,hehe
aha...bóle głowy nękają mnie całe życie + zatkany nos i lekki katar. Kiedy byłam mała miałam naświetlania, później brałam przez jakiś czas -za poradą lekarza- pramolan i magnez ( oczywiście wcale nie pomogło). Jakiś miesiąc temu miałam okropne szumy w uszach, takie furczenia, jak by mi motyl wleciał a jakieś trzy miesiące temu bolała mnie głowa (punkt wielkości 1cm2) jakieś 4cm nad uszami z obu stron. Bez zasugerowania lekarzowi sposobu leczenia i skierowania na dodatkowe badania chyba się nie obejdzie , więc proszę o pomoc w tej sprawie.
napisał/a: Peter 2007-03-01 08:09
Co najwyżej można stosować paracetamol. Konieczna wizyta u laryngologa. Objawy mogą wskazywać na infekcję albo alergię. Żeby cokolwiek wstępnie ustalić konieczny wymaz z nosa i gardła. Jeśli będzie negatywny, to testy alergiczne.