Zatoki, Bol ucha, Utrata wzroku

napisał/a: Zabciuszek 2014-03-27 22:04
Witam.
możliwe, że podobna sprawa juz byla poruszana na forum, lecz nie znalazlam i postanowilam napisac.
Mam problem, od ponad poł roku mecze sie z dziwnymi chrostkami ( nablonkami na kosci we wnatrz nosa ), 3 tyg temu przepisano mi antybiotyk oraz zatoxin szczepionke Insima, oraz krople robione na zamowienie z powodu zapalenia zatok.
W trakcie brania lekow, stan zdrowia znacznie sie poprawil niestety dzien po odstawieniu antybiotykow( wybralam do konca) Powrocila silna goraczka okolo 39 stopni, bol glowy ( chociaz te wystepuja dosc czescto) silny katar ropny, gęsty, znacznie pogorszyl mi sie sluch na prawo ucho momentami mnie kuje i boli oraz raz przez godzine stracilam wzrok na prawe oko( najpierw byla mgla, potem nie widzialam nic a potem podwojnie az wrocilo do normy ). Dzis zauwazylam, dziwnie czerwony caly dekold oraz ramiona od strony karku.
Czy ktos moze Mi powiedziec, co to moze byc? Nie mam juz sily chodzic po lekarzach, i byc odsylana z kwitkiem.
pozdrawiam.
napisał/a: radek07 2014-03-27 22:56
Prawdopodobnie problem tkwi w samych zatokach; kiedy zaczął się problem z zatokami? Robiłaś jakieś badania; wymazy, testy alergiczne, tomografie komputerową lub rtg zatok?
napisał/a: Zabciuszek 2014-03-28 07:03
tak robilam, rtg zatok ale to bylo rok temu ... w tym roku w czerwcu ide na zabieg na przegrode nosowa