Zapłodnienie zwierząt

napisał/a: leon14 2007-10-18 20:58
Witam, mam trochę wstydliwy problem, miałem taką sytuację że po drinku nie wiem dlaczego odbyłem stosunek z krową (wstyd!!!) stosunek był pełny czyli z wytryskiem. Czy jest możliwe że została ona zapłodniona.
Proszę o powstrzymanie się od niemiłych uwag, wiem że źle zrobiłem.
napisał/a: MaDzIa_ 2007-10-18 22:32
Dobry jestes
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-10-19 07:24
napisał/a: Kasienka84 2007-10-19 09:13
to chyba trzeba by bylo zapytać weterynarza o to, skąd ginekologia ma się znać na zwierzętach a swoją drogą to mówisz prawdę czy może zabawiasz sie troszkę (sorki nie chce urazić ale często na forach ludzie różne rzeczy pisza a potem okazuję się że jaja sobie robili) Zwyczajnie tylko pytam bez komentarza i urazy. odważny byłes, krowy są przeciez agresywne, tzn potrafią być.
napisał/a: millo1 2007-10-19 16:51
to musisz mieć dużego ;]
beznadziejna prowokacja...
napisał/a: anty22 2007-10-19 18:48
Sprawa jest niezwykle powazna i nie nalezy jej lekcewarzyc!!! Taki przypadek zdarzyl w historii. Co prawda wowczas to niewiasta miala chwile zapomnienia z bykiem, ale w efekcie urodzila Minotaura, czlowieka z glowa byka W tym przypadku moze byc byk z glowa czlowieka. Sadze, ze nalezy szybko zbudowac labirynt zeby bestia wyjsc nie mogla, chociaz nie wykluczam, ze zieloni beda pikietowac pod Twoimi oknami za znecanie sie nad zywymi istotami... moze nawet beda pikietowali wiadomo kto, za brak milosci ojcowskiej. Mozesz takze spodziewac sie pozwow o alimenty. Jednym slowem wkopales sie.
Najgorsze, jesli jalowka miala zazdrosnego bysia, na Twoim miejscu juz bym emigrowal.
Przeciez Big Cyc spiewal "zaloz gume na instrument".