zapalenie wsierdzia??

napisał/a: myszkaHDS 2007-11-20 22:47
mam pacjentkę ma dziwne objawy i niestety nikt nie wie czego... pomóżcie

ma 15 lat
na początku chodziła do lekarza z opuchniętą twarzą po lewej stronie opuchniecie było wyczuwalne przy dotknięciu a także dość widoczne. Pacxjentka mówiła że czasami się powiększa. pierwsze badanie usg nic nie wykazalo na badaniu w szpitalu wojewódzkim okazało się żśe jest znaczna ilość powiększonych węzłów chłonnych a także po zmierzeniu odlegości okazało się że lewa strona różni się od prawej o 1 cm czyli ten obrzęk.. pacjentka ma podwyższone ob utrzymuje się w granicach 25/55 średnio. laryngolog i dentysta potwierdzili że to nie z powodu wyżynających się ósemek.
pod paznokciami widoczne są tak jakby drzazgi czerwone plamki z krwi ( własnie po tym pacjentka myśli że to coś z wsierdziem )
Z relacji pacjentki wynikia że szybko sie męczy i gdy rano się budzi słyszy bicie swego serca( za szybko bije i jest głośne)

prosze pomóżcie bo nie wiem co o tym myśleć...

jeżeli chcielibyście zdjęcie rentgenowskie jamy ustnej, usg lub wyniki badań krwi to proszę się ze mną skontaktować mmmonika111@buziaczek.pl
napisał/a: angel3 2007-11-22 14:34
dlaczego usunięto mojego posta????????????????????????? napisałam tylko i wyłacznie prawdę....
napisał/a: Peter 2007-11-22 14:44
Angel - ostatnio na tym forum nie tylko Twoje posty giną. Ogólnie to kicha. Jak tak dalej będzie, to nikt tutaj nie będzie chciał pisać.
napisał/a: angel3 2007-11-22 14:47
Pater- naprawdę szkoda mi, bo tyle sie opisałam.. I tyle sensownych rzeczy ehhhh.. .szkoda pisać! Rzeczywiście jak tak dalej będzie to nikt się nie będzie wysilał...