Zapalenie tchawicy

napisał/a: Wojartek 2009-06-01 18:18
Witam od dwóch dni jestem chory- zapalenie tchawicy- już 3 raz w tym roku. Byłem na wycziece i bolaló mnie gardło, rano obudziłem się z bólem mocnym gardła. Kupiłem tabletki: ssałem septolete, cholinex, cholisept- infekcja przeszła. Poszedłem grać mecz- lało strasznie, wróciłem cały przemoczony- efekt mocny katar no i poraz kolejny zaatakował mnie już w tym roku tchwiczny kaszel.

W środę miałem mieć zabieg prostowania przegrody nosowej, gdyż lekarze stwierdzili u mnie skrzywienie. Leże cały czas w łóżku, czuję się trochę lepiej, ale jednak nadal chory- łykam tabletki, aby się do środy wykurować. A moimi objawami krzywej przegrody był nieustannie zapchany nos rano po przebudzeniu się, raz w jednej raz w drugiej dziurce, jak się położyłem to też czasem zapychało, tak że mogłem oddychać tylko jedną stroną dziurki. Teraz mam zapchany cały czas nos, ale interesuje mnie sprawa dlaczego już 3 raz mam w tym roku zapalenie tchawicy ?? Czy to od tego kataru ?? Bo jak się wylecze to i tak od czasu do czasu kaszlne kilka razy z mokrą wydzieliną jakby w przełyku z kilka razy w ciągu dnia. Proszę o odpowiedź dlaczego tak jest i czy powinienem mieć zoperowaną tą przegrodę za niespełna 2 dni. Liczę na Państwa dobrą opinię i bardzo dziękuję z góry za każdy udzielony post.
napisał/a: Wojartek 2009-06-02 09:43
Czy ktoś może coś doradzić??