zapalenie prostaty

napisał/a: garret 2007-10-30 09:55
witam.mam 25 lat i od przeszło pół roku lecze się na zapalenie prostaty. brałem różne leki głownie antybiotyki( min. Forcid,Amoksiklav) i rozkurczające(Spasmolina, No-Spa, Scopolan) pije herbatę z pokrzywy, wierzbownicę drobnokwiatową . niestety bezskutecznie i wogole zastanawiam się czy jest to zapalenie prostaty. główne dolegliwości to uczucie ścisku mięśni znajdujacych sie w okolicach odbytu i na odcinku miedzy jądrami a odbytem, bóle w okolicach odbytu, słaby strumień moczu, ból krocza po stosunku. dolegliwości nasilają sie głownie wieczorem. wiąże sie to ze również ze spadkiem libido, trudnością z utrzymaniem erekcji .czy wogóle można się tego nabawić przez ćwiczenia mięśni kegla? słyszałem o zastrzykach w prostatę, masażu prostaty czy ktoś może próbował jakies inne metody i na ile są one skuteczne? Czy ktoś mogłby dać mi namiary na porządnego urologa w Poznaniu.
napisał/a: deely 2007-10-30 12:14
Mam praktycznie takie same dolegliwości... Do tego zdarzał się częstomocz i pieczenie przy oddawaniu moczu oraz czasami bóle w podbrzuszu...
napisał/a: garret 2007-10-30 13:46
deely napisal(a):Mam praktycznie takie same dolegliwości... Do tego zdarzał się częstomocz i pieczenie przy oddawaniu moczu oraz czasami bóle w podbrzuszu...

cześć delly. rozumiem, że się starasz z tego wyleczyć. ciekawy jestem jakie leki bierzesz, w jaki sposób się kurujesz i czy są jakieś postępy. ja po pół roku zacząłem chwytać się niekonwencjonalnych sposobów, żeby jakoś się tego pozbyć skoro antybiotyki nie działają. na libido pomaga joga. brzmi to dziwnie ale działa.
napisał/a: deely 2007-10-31 10:24
Cześć. Właściwie to moje dolegliwości trwają od ok. 2 miesięcy. Pierwszy antybiotyk to był nolicin, a kolejny, który teraz biorę to forcid. Dodatkowo oddałem nasienie do posiewu i mam dostać autoszczepionkę. Zobaczymy jak sprawa będzie wyglądać w najbliższym czasie. Życze powodzenia i powrotu do zdrowia. Pozdrawiam. Dodam, że mam 21 lat...
napisał/a: Szefu123 2009-06-10 13:09
hehe Garret to fajnego masz lekarza, bo Forcid nie jest na zapalenie prostaty i nawet tutaj o tym jest napisane we wskazaniach http://www.doz.pl/leki/p2135-Forcid "... (z wyjątkiem zapalenia gruczołu krokowego) ... "