Zapalenie płuc, trzustka, śpiączka?

napisał/a: kruszynka20 2012-04-28 18:02
Witam niewiem czy trafilam na dobry dzial jak nie to z gory przepraszam.Otoz moje pytanie brzmi .Moj facet wyladowal w szpitalu z silnym bolem brzucha okazalo sie ze to trzustka kilka dni pozniej jego oddech stal sie bardzo przyspieszony i potrzebowal maski ktora pomagala mu w oddychaniu.Natomiast kilka dni pozniej lekarze postanowili zrobic mu narkoze by poprzez spanie jego oddech uspokoil sie .Dzisiaj mija 7 dnien odkad non stop spi lekarze mowia ze to Zapalenie pluc i ze potrzebuje czasu by w trakcie tego snu mogl sie wyciszyc by po przebudzeniu nie bylo zadnych komplikacjii otoz moje pytanie brzmi czy wiecie moze jak dlugo to moze trwac i jak dlugo lezy sie w szpitalu.Z gory bardzo dziekuje za jakakolwiek odpowiedz.
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-04-28 18:26
Chodzi Ci o śpiączkę farmakologiczną? Co znaczy "trzustka", co dokładnie z nią było nie tak? Zapalenie płuc złapał w szpitalu?
napisał/a: kruszynka20 2012-04-28 18:30
djfafa napisal(a):Chodzi Ci o śpiączkę farmakologiczną? Co znaczy "trzustka", co dokładnie z nią było nie tak? Zapalenie płuc złapał w szpitalu?

Wlasnie pytalam lekarzy czy to spiaczka powiedzieli niby ze nie ze caly czas mu daja znieczulenie ogolne oraz cos na uspokojenie i dzieki temu caly czas spi ..mial zapalenie trzustki lekarze mowia ze to od alkoholu ale z tego co zrozumialam poniewaz mieszkamy za granica trzustka juz ma sie jakby lepiej teraz zostalo zapalenie pluc niemam pojecia czy to sie stalo w szpitali bede dzisiaj zapytam ale wydaje mi sie ze zapalenie pluc chyba niemozna zalapac przez alkohol...
napisał/a: kruszynka20 2012-05-01 19:12
Witam moj chlopak lezy na zapalenie pluc w szpitalu otoz jego oddech byl bardzo przyspieszony i lekarze zadecydowali ze musi uspokoic sie podczas snu ..dali mu takjakby narkoze by spal pozniej podawali mu leki na znieczulenie ogolne oraz cos na uspokojenie i przez tydzien czasu non stop spal otoz od 3dni zmniejszaja dawke by powoli sie budzil ...w pierwszy dzien mrugal tylko oczami otoz na drugi zaczol juz oczy otwierac oczywiscie nie tak jak normalna osoba bo wiadomo leki oslabienie itp...czy Wiecie moze jak dlugo moze potrwac takie budzenie by wrocil do normalnosci lekarze niemoga mi dokladnie powiedziec ile czasu potrzeba(mowia ze to nie jak w filmach ze czlowiek sie obudzi w jednym dniu i juz) ale chcialam zapytac czy ktos z Was spotkal sie juz z taka sytuacja zaznaczam ze mieszkamy za granica i dlatego bardzo chcialabym dowiedziec sie ile dni potrzeba po takiej narkozie oraz lekach by czlowiek obudzil sie w pelni .Proboje znalesc cos w internecie ale niestety Z gory bardzo dziekuje za jakakolwiek odpowiedz.