zapalenie pęcherza moczowego i powikłania

napisał/a: endrju132 2015-12-05 17:24
Witam serdecznie

2 tygodnie temu przechodziłem zapalenie pęcherza moczowego brałem antybiotyk biseptol bodajże 10 tabletek myślałem ,że to wyleczyłem ale w tym tygodniu znów zacząłem odczuwać bół w cewce moczowej ,ale tak wyszło ,że tego dnia (tj środa ) odbyłem stosunek oralny z dziewczyną a dziś zauważyłem w okolicy wędzidełka na skórze penisa takie krostki podobne do prosaków ( nie widzę nigdzie zaczerwienienia ) dziwnego zapachu wydzielającego raczej też nie ma ,ale nie umiem stwierdzić bo mam katar . Czy możliwe jest ,że to jest jakieś powiłkanie po chorobie pęcherza ? A może to "pozostałosć po seksie " ? Czy ja jako stymulowany przy seksie oralnym mogłem zarazić się jakaś grzybicą lub inną chorobą na prąciu ?
napisał/a: Kosia 2018-04-10 18:17
Mogłeś nie wyleczyć zapalenia do końca, antybiotyk był dobrany na podstawie posiewu? Może kup w aptece urofuraginum max, zwykle daje radę przy zapaleniach pęcherza. Jeśli nie pomoże po kilku dniach, w co wątpię, idź do lekarza
napisał/a: Dorota225 2018-04-16 09:02
Zgadzam się, mi tez zawsze urofuraginum max pomaga, ale najlepiej tez do tego pić dużo wody, herbatek ziołowych moczopędnych, pokrzywa, skrzyp, lipa, soki owocowe, warzywne, do wody dodać cytrynę, żeby zakwasić mocz. Kilka dni i po kłopocie.