ZAPALENI GRUCZOŁU KROKOWEGO

napisał/a: majkelx333 2014-09-24 14:28
Witam,

od jakiegoś czasu, okolo 2 m-cy mam nastepujace objawy:

- kropelkowanie moczu po mikcji,
-częstsze niż wczesniej oddawanie moczu,
- lekkie bóle w okolicy miedzy moszną a odbytem

Strumień moczu ok, tylko na poczatku był słaby, zadnego pieczenia i klucia przy oddawaniu moczu nie było.

byłem u urologa, stwierdzil zapalenie gruczołu krokoego, przepisal leki, nie pomoglo, poszedlem do Niego raz jeszcze wtedy przepisal na 10 dni BISEPTOL, DICLAC, TREMISAN, nie pomoglo, robil usg jamy brzusznej i jader na moja prosbe, wszystko ok, widzial tylko zmiany pozapalne.

Zmienilem lekarza, ten zbadal moja prostate przez odbyt, powiedzial, ze jest ok, nie ma przerostu i podejrzewa Chlamydie, dał mi unidox i osłonowo nystatyna, po wziecu tych lekow (10 dni) poprawilo sie,

wczoraj robilem posiew z cewki, ogolny i na chlamydie i bardzo kluje i piecze przy oddawaniu moczu, czy to normalne, strumien moczu sie zmniejszyl i czuje dyskomfort po oddaniu moczu, tak jakby kropelkowanie czyli splywaja kropelki okolo 20 min po mikcji i to boli, bezposrednio po mikcji kropelek jest okolo 10 a w czasie 1-20 min ze 2-3

czy bol po posiewie z cewki to normalne, jak moge sobie pomoc, czy jest szansa na wyleczenie tego zapalenia gruczołu krokowego, dodam ze wczesniej bylem zdrowy i wszyystko działało tam swietnie
napisał/a: majkelx333 2014-09-29 13:37
do tego mam jakby "gorsza erekcje, bol jest głownie w okolicach odbytu, lecz nie jest to odbyt,

objawy nasilaja sie glownie w pracy gdzie przez 8 godz ciagle siedze

do tego kropelkuje po oddaniu moczu i okolo co godz chce mi sie do toalety

na moim penisie sa tj czerwone plami, glownie po erekcji, obwódka zołędzia jest fioletowa a cewka moczowa i weedzidełko sa koloru czerwonego

co mi jest...? posiewy z cewki wykazaly brak bakteri i chlamydi tez nie ma