Zapach który zatruwa mi życie

napisał/a: lilastars 2007-10-22 17:18
Dzień Dobry!
Zaczęło się kilka lat temu, kiedy wyczułam dziwny zapach z okolic krocza...Po wyleczeniu ewentualnych infekcji, zapach nadal się utrzymywał a nawet potężniał. Powtarzałam badania z których nic nie wynikało. Stosowałam różne maście i kremy. Nie wiem czy to nie wystąpiło u mnie po zbyt starannej i częstej higienie. Ponieważ miałam jakeś upławy, więc często chodziłam do łazienki i się podmywałam...Po tym czasie wystąpił problem z zapachem. To jest moje zdanie. Ponieważ ginekolg nie potrafił mi pomóc, do tej pory szukałam odpowiedzi na tą przypadłość w różnych gabinetach lekarskich, porobiłam mnóstwo różnych badań. Brałam przeróżne leki, zwłaszcza przeciwgrzybicze. A były takie jak: Lamisil, flukonazole, Orungal. Brałam także Metronidazol. Zero poprawy. Najgorsze jest to że ten zapach stopniowo się powiększał i stał się bardzo ostry, gryzie w nos mnie i ludzi znajdujących się w pobliżu mnie. Zapach dziwnie stał się b. silny, wyczuwalny na odległość- to jest okropne. Nie potrafię już tak dłużej żyć. Ludzie z mojego otoczenia mają mnie za brudaskę i śmierdziuchę a tak nie jest. Proszę powiedzieć co mogę zrobić aby to się cofnęło.
Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Pozdrawiam
napisał/a: millo1 2007-10-22 20:43
a masz upławy?
robiłaś posiew beztlenowo? może to bakterie, które czasami są trudne do wykrycia?
napisał/a: lilastars 2007-10-22 21:11
P.S. Pragnę aby ktoś się w końcu mną zajął Jestem młoda i przede mną całe życie, ale tak żyć się nie da, nie da Czy ktoś może mi pomóc? Czy jest ktoś, kto w końcu zauważy jak duży jest to problem dla mnie i paru innych ludzi, których tu na forum znalazłam ?

[ Dodano: 2007-10-22, 22:58 ]
Hej!
Nie mam upławów, tylko sporadycznie pojawiają się, ale są niewielkie, białe i nie cuchnące! Więc w pochwie tak jakby wszystko ok! Nic nie swędzi , nic nie piecze. Robię co jakiś czas wymaz, jest ok! Powiedz więcej o tym posiewie na bakterie? Czy są takie badania i czy wymaz tych bakterii nie wykaże?
Wielkie dzięki za pomoc.
napisał/a: Kasienka84 2007-10-23 09:38
Te białe upławy o jakich mówisz to raczej nie upławy tylko Twoja naturalna wydzielina, nadmierna higiena nie jest odpowiednia poniewaz zachwiane jest ph i mozna uszkodzic naskórej troche, pamietaj o podmywaniu sie tyklo specjalbymipłynami do higieny intymnej, posiadaniem osobnego recznika, noszenie bawelnianej bielizny itd. Mozna tez przyjmowac priobiotyki jakieś zeby odbudować florę bakteryjna bo być moze jest zachwiana także
napisał/a: lilastars 2007-10-23 19:37
Jeśli chodzi o flore to pamiętam że w wymazie wyszły pałeczki kw. mlekowego, czyli było dobrze...! A podmywam sie od dawna tylko mydełkiem dziecięceym bo tak mi lekaż zalecił, a kiedyś właśnie używałam tych płynów. Nie wiem co mam robić aby było lepiej. Jest tylko gorzej. Zastanawiam się nad tym czy to nie wydziela się z dróg moczowych. Miałam taki okres że czuć było odemnie moczem..Oczywiście zrobiłam posiew moczu w owym czasie, ale nic nie wykryto. Teraz już nie czuć tak moczu, ale zapach jest b. niemiły. Co mam robić, już nie wytrzymuję..
napisał/a: Kasienka84 2007-10-24 09:09
Mydełko dziecięce radziłabym zastąpić jednak plynami do higieny intymnej, przywracają one naturalne PH jakie kobieta powinna mieć w miejscach intymnych, natomiast mydelko przystosowane jest do delikatnej skóry dzieci. której potrzeby sa inne. Sa specjalne płyny które przeciez działaja lagodząco i ściągająco. mają odczyn delikatnie kwaśny i nie wysuszają śluzówki. Wybór jest bardzo duży i coś można wybrać sa te bardziej ogólne i są roższe bardziej bogate w skład i bardziej lecznicze. Może udaj się do innego ginekologa i może coś znajdzie w końcu skąd ta przyczyna, a może to jest coś ze strony ukladu pokarmowego i nie od strony ginekologicznej.