Zanik Miesiączki

napisał/a: po_ziomka 2007-08-28 20:13
ostatni okres miałam pomiedzy styczniem a lutym teraz jest sierpien a ja dalej niemam miesiączki co to moze byc kiedy sie odchudzalam spadlam na wadze, inni mi mowia ze w przyszlosci moge byc bezpłodna czy to prawda?? a inni ze moge miec anemie zanik krwinek czy cos takiego. ale caly czas leje mi sie cos Żółtego co to jest?? a wlasnie zauważylam ze mam żolte paznokcie i wlosy mi wypadaja POMOCY!!
napisał/a: Christine1 2007-08-28 21:23
Wygląda na to, że "odchudzając się" narobiłaś wiele szkody swojemu organizmowi - nieprawidłową dietą, ubogą w potrzebne składniki.
Twoja dieta polegała pewnie głównie na głodzeniu się lub była to dieta ukierunkowana wyłącznie na niektóre pokarmy.

Żółta wydzielina (upławy) z pochwy najpewniej świadczy o infekcji lub stanie zapalnym, który bardzo łatwo było złapać gdy organizm jest pozbawiony ochrony.
Wypadanie włosów i źle wyglądające paznokcie, to kolejne objawy złej diety.

Koniecznie musisz iść do internisty i zrobić dokładne badania krwi i moczu; i do ginekologa, który będzie wiedział jakie badania zrobić lub na jakie Cię skierować.
napisał/a: Kasienka84 2007-08-29 09:46
Dokladnie, wizyta jest nieunikniona, juz dawno powinnaś się udać do lekarza, brak okresu tyle miesięcy nie jest normalny i odchudzanie się temu przyczyniło a organizm jest osłabiony i nie ma siły sie bornić i stąd pewnie upławy czyli infekcja jakas czy tez wypadanie włosów itd. U lekarza rodzinnego zbadaj sie i uzupełnij braki w organiżmie a u ginekloga zadbaj o okres i pewnie da coś na wywołanie ale bez lekarza sie nie obedzie.