Zanik miesiączki??

napisał/a: nitqaA 2006-12-23 14:27
Dzień dobry. Mam taki mały kłopcik a może bardziej pytanie. kilka dni temu rozpoczyłam współżycie z moim partnerem. Do tej pory zawsze miałam regularne miesiączki. W tym miesiącu jej nie było( zauważyłam tylko niewielkie kropeczki tak jakby to było od okresu jednak miało nieco brunatny kolor). Czy jest to moze przyczyną stresu związanego z nowa decyzja czy moze skutek tego ze podczas przerwania błony stosunkowo duzo krwawiłam??
napisał/a: iza23w 2006-12-31 14:18
A może jesteś w ciązy???
napisał/a: Kasienka84 2007-01-03 10:48
sprawdz czy niejestes w ciazy, a jesli nie i mialas stres to okres moze po prostu sie opoznia, moze masz zaburzona gospodarke hormonalna. Przerwanie blony dziewiczej nie ma nic do okresu bo krew ktora moze sie ewentualnie pojawic podczas jej rpzerwania jest krwia z blony po peknieu a krew miesiaczkowa jest ze scianek macicy razem z ezluszczona blona macicy, powinnas wybrac si edolekarza i zbadac poniewaz rozpcozelas wspolzycie, i pamietaj o antykoncepcji
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 16:54
spokojnie moze to skutek stresu dziewczyny zazwyczaj rozregulowywuja sie na jakis czas po inicjacji
napisał/a: ana872 2008-06-05 13:37
witam...mam 21 lat...miałam problem z baktriami beztlenowymi...doktor ginekolog przepisała mi tinidazolum doustnie, krem gynazol i jeszcze jakieś żółte globułki domiejscowe...po zastosowaniu wszystkich preparatów nie dostałam miesiączki...nie mam jej już od 1,5 miesiąca...w ciąży nie jestem...odczekałam miesiąc od początku pierwszego cyklu...myślałam, że pojawi się w następnym...niestety nie pojawił się...czy te lekarstwa są tego przyczyną??? wiem, ze mogę iść do ginekologa, że prawdopodobnie przepisze mi luteine...ale czy wywoływanie okresu ma sens czy może jeszcze trochę odczekać...proszę o radę...z góry dziękuję...