Zanieczyszczona marihuana a zdrowie.

napisał/a: kosiorwks 2016-04-23 21:12
Witam, palilem trawke przez 7 lat z przerwami, raczej zwykłą ale zdarzały się z domieszką chemikaliów np. brix, który ponoć może powodować choroby płuc.

Moje pytanie brzmi, czy jeśli nie palę tego już od długiego czasu, unikam jak ognia to jest możliwość, że dostanę po latach jakieś choróbsko od tego? Czy jeśli się nie zatrułem i nie będę palić tego to będzie ok? Martwię się strasznie.

Od jakiegoś roku czasem kaszlę szarą flegmą, domieszka taka, podobno płuca "oczyszczają się". Paliłem papierosy 5 lat , od 3 lat pale e-papierosa. Miałem RTG pół roku temu , wszystko ok.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-04-24 07:50
Tak naprawdę nie wiesz czym była "chrzczona" marihuana i jaki ma to wpływ na zdrowie. Często dilerzy dodają bardzo wyszukane i szkodliwe chemikalia aby "towar działał".
Skoro odstawiłeś "towar" to jest spora szansa, że te substancje już nie mają większego wpływu na Twój organizm. Ale jak pisałem co paliłeś nie wie nikt, a ponieważ te substancje zmieniają się każdego dnia, nawet toksykolog nie odpowie Ci precyzyjnie na to pytanie.
napisał/a: mariolailola 2016-07-05 13:29
Choroby zazwyczaj uaktywniają się po latach. Tak jak wyżej, uważam, że toksykolog rozwieje wątpliwości. Fajnie, że już nie palisz. wbrew pozorom marihuana jest groźniejsza od nikotyny.