Zakola czy to można jakoś cofnąć albo zatrzymać

napisał/a: wojtekrs 2017-03-16 12:57
Nigdy nie miałem z tym problemu. Prooblem pojawił się kilka lat temu. Początkowo nie widziałem ale potem włosy zaczęły się coraz bardziej rpzerzedzać. O ile u niektrych to tak źle nie wygląda to jednak u mnie prezentuje się to nie za ciekawie. Zastanawiam się czy są może jakies sposoby na to aby przywrócić włosy w tych miejscach. Nie piszę tutaj jednak o przeszczepie ale o innych mniej iwazyjnych rzeczach? Albo chociaż zatrzymać?
Druga prośba. Jakby ktoś miał do polecenia jakiegoś dobrago dermatologa z Gdyni to byłbym wdzieczy
napisał/a: jan.k 2017-03-17 12:10
Jesli pytasz się tutaj o jakieś wcierki czy szampony to muszę Cię zawieźć. Nie działają. Nie ma takiej opcji bo wypadanie włosów zaczyna się od cebulek i zwykle ma jakąs przyczynę a takie srodki działają na włosa, który jest juz tworem martwym. Mogą co najwayżej ograniczyć się łamanie włosa ale na pewno nie zatrzymaja wypadania z cebulkami. Zabiegi dają już o wiele lepsze możliwości ponieważ docierają do problemu czyli do cebulek. Ale aby polecić zabiegi musisz wybrać sie do trychologa żeby zrobil odpowiednie badania i zlecil Ci to co jest najlepsze. Gdańsk wchodzi w grę?
napisał/a: wojtekrs 2017-03-20 08:50
Ewentualnie. Mogę dojechać . Tylkoże sam nie chcę iść do trychologa kosmetyczki ale do jakiegoś dermatologa :(
napisał/a: jan.k 2017-03-20 09:24
Nikt tutaj o kosmetyczkach nie pise. Zapisz się do kliniki w Gdańsku na Skłodowskiej ( clinica dermatologica). Jest to klinika medyczna, która specjalizuje się włąsnie w tchologii i pracuje tam kiklu lekarzy, którzy są specjalistami w leczeniu wypadania włosów na cała Polskę. zabiegów mają tam sporo. W zasadzie wszystkie nowoczesne. Ze swojej strony polecam osocze bogatopłytkowe
napisał/a: wojtekrs 2017-03-20 13:00
Dziękuję za informację Jeszcze prosiłbym o numer telefonu To osocze. Czy miał ktoś ze znajomych? Można za pomocą tego zabiegu osiągnąć jakieś realne rezultaty?
napisał/a: jan.k 2017-03-21 06:26
Wszystko zalezy od tego czy cebulki są żywe czy nie. Ale do tego jest już konieczne badanie biopsji skóry głowy czy też trychogram ( lekarz powinien je wykonać na pierwszej wizycie, potem jak dostaniesz wyniki to przystepuje się do zabiegów). Piszę o tym ponieważ sam miałem zabieg osocza. Nie był zyt przyjemny ale i nie bolesny. Na efekty trzeba poczekać bo włosy musza odrosnąć ale nie zaluję. Stan włosów jest o wiele lepszy
napisał/a: katarina888 2017-03-27 11:28
Witaj,

Też muszę potwierdzić, że szampony na wypadanie włosów niewiele pomagają. Możesz próbować "wcierek" ziołowych na wzmocnienie włosów, jednak proces łysienia u mężczyzn często jest dziedziczony w genach a wtedy już niewiele da się zrobić