zaczerwieniony żołądź

napisał/a: werty11 2012-12-04 14:55
Witam. Mam od jakiegoś czasu zaczerwieniony żołądź i delikatnie mnie swędzi. Pytałem się lekarza czym to może być spowodowane, odpowiedział że mogłem złapać tą infekcję np. w publicznej toalecie. Przepisał mi jakiś proszek do posypywania ale nie pomaga. Cym mogę to wyleczyć? czy są jakieś inne lekarstwa?
napisał/a: ratownik_0395 2012-12-04 18:10
Witaj ;)
Czy oprócz tego pojawiły się jakieś inne objawy np. krostki, pęcherze na żołędziu ?
Kup w aptece jest taka maść Clotrimazolum krem 1% - smaruj tym. Nie zaszkodzi też jak będziesz moczył w Kalium Hypermanganicum - fioletowe tabletki w małym słoiczku cena ok. 4-5 zł. Jedna tabletka rozpuszcza się w szklance przegotowanej, letniej wody i moczysz chore miejsce. Nie stosuj tego dłużej jak 6-7 dni i nie przerywaj wcześniej gdy objawy ustąpią np. po 2-3 dniach bo infekcja może powrócić. Gdyby nie pomogło to ponownie do lekarza
napisał/a: werty11 2012-12-04 19:52
bardzo delikatne wokół żołędzia się pokazały. Ona twierdziła ze to jest normalne, nic się z tym nie dzieje.
napisał/a: ratownik_0395 2012-12-04 19:58
Clotrimazol to maść o działaniu p.grzybiczym, natomiast KMnO4 bakteriobójczy i ściągający stan zapalny, wię myślę, że powinny pomóc. Oczywiscie mozesz to skonsultować ze swoim lekarzem rodzinnym
napisał/a: werty11 2012-12-04 23:33
Byłem u specjalisty i właśnie przepisała mi ten proszek, który mi nie pomagał. Dziękuję za pomoc, bo tutaj się dowiedziałem więcej niż od niej :)