zaczerwieniony zołądz

napisał/a: noney 2016-09-06 17:41
witam, nurtuje mnie pewna sprawa, otóż pare lat temu zaraziłem się grzybica, (pozniej kilkukrotnie miałem nawroty), na żołędziu pojawiły się krosty oraz świąd, brałem antybiotyki krosty zeszły, świąd ustał natomiast zaczerwienienie zostało ten tan utrzymuje się do teraz, raz jest bardziej wyrazne raz mniej, lekarz tłumaczy mi to tym, że naczynka krwionośne na podczas zakażenia się powiekszyły i tak juz zostały, podczas wzwodu zaczerwienienie jest bardziej widoczne, powiedział, że niestety nic z tym nie jestem w stanie zrobic i musze przywyknać. Pytanie do specjalistów czy faktycznie jest to tylko wizualny objaw przebytej choroby czy jednak caly czas jestem zarażony jakims grzybem dodam, że żołądź jest przesuczony od tego czasu.
pozdrawiam
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-09-06 21:12
Musiałem fotkę usunąć, ale na niej raczej jest to co mówi lekarz, nie sądzę abyś miał jakiś aktualny stan zapalny.
napisał/a: noney 2016-09-07 10:58
ok dzieki za odpowiedz, potwierdziłbym to badaniami chociaż lekarz jest przekonany, że nic nie wykryją, jakbyś mogł doradzić
wymaz na bakterie tlenowe, beztlenowe i grzyby wystarczy zeby wyeliminować każdą mozliwość stanu zapalnego?
napisał/a: noney 2016-09-10 10:45
ponawiam pytanie, jakie wykonac badania, aby miec pewnosc, ze jestem zdrowy?
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-09-10 11:10
Pytanie brzmi, czy czujesz jakikolwiek dyskomfort? Bo wg mnie wizualnie nie wygląda to na stan zapalny i nie potrzebujesz żadnych badań.
napisał/a: noney 2016-09-10 11:23
nie zadnego dyskomfortu nie odczuwam z tym, że martwi mnie ze np wczoraj podczas kapieli zaczerwienienia praktycznie nie bylo widac natomiast dzisiaj juz bylo znaczne a za chwile znowu praktycznie niewidoczne. dziwne to bardzo
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-09-10 11:26
Jak nie masz żadnych objawów, to ja bym sobie darował badania.
napisał/a: noney 2016-09-10 11:36
ok dzieki
napisał/a: noney 2016-09-11 10:45
dziwna sprawa wczoraj po ejakulacji piekło mnie w cewce moczowej powiem szczerze, ze nie pamietam zebym mialem takie objawy wczesniej oraz zauwazylem ze czesto cisnie mnie na oddawanie moczu, wtedy jest ok. wyczytalem ze to moga byc objawy zapalenia prostaty(? ). Wymaz nasienia bedzie konieczny do diagnozy ? przy okazji zrobie wymaz z zołedzia, zeby miec spokojna glowe tylko nie wiem jaki doklanie badania wykonac czy wymaz, da pelen obraz ewentualnych zakazen grzybiczych czy bakteryjnych ?
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-09-12 11:07
Zapalenie prostaty diagnozuje się na podstawie USG i/lub badania per rectum a nie wymazów.

Może to po prostu ZUM, kup sobie furaginę i bierz zgodnie z zaleceniami producenta.