Zaczerwienienie żołędzia, biały nalot i krostka

napisał/a: msz1995 2013-11-29 21:55
Witam
Od jakiegoś czasu mam mały problem. Skóra na dole żołędzia, przy wędzidełku, jest czerwona i tak jakby zdarty naskórek . W tym miejscu gromadzi się biały nalot (to nie jest zwykła mastka bo pojawia się tylko w tym miejscu). Napletek w tym miejscu jest jakby trochę opuchnięty i zaczyna swędzieć. Na żołędziu miałem czerwone plamki, ale już znikły i na frontalnej części żołędzia pojawiła się mała krostka, jakby pęcherzyk czymś wypełniony, tak z 1-2mm.
Napletek z żołędzia ciężko się zsuwa, jest tak jakby przyklejony, a skóra jest sucha.
Zauważyłem też na jądrach łuszczącą się skórę, odchodzi małymi białymi płatami.
To może być grzybica?
Narazie tylko przemywam czystą wodą biały nalot, myślałem że to może być coś w rodzaju uczulenia na mydło.
Byłem u rodzinnego i stwierdził że to może mieć związek z moim innym problem, że wodnista wydzielina z odbytu spowodowała to zaczerwienienie...
Oczywiście ten lekarz tylko po powiedzeniu choroba (bez badań , skierowań, itp) wypisuje byle co.
Wypisał mi Lidoposterin i powiedział żebym smarował tym również członka.
Wizyte u dermatologa mam dopiero za 2 tygodnie.
Prosiłbym chociaż o ogólne podejrzenia i działania zachowawcze jakie mógłbym prowadzić do czasu wizyty u dermatologa. Może jakieś leki bez recepty?
napisał/a: Expert LeczPaznokcie 2013-12-16 12:38
Witam,
Objawy mogą sugerować zakażenie drożdżakowe. Lepiej do wizyty nic nie stosować, bo jeśli lekarz będzie chciał np. pobrać wymaz to wynik może być niemiarodajny. Przy nasileniu objawów może Pan ewentualnie spróbować miejscowo Clotrimazolum 2xdziennie.
napisał/a: jkdistrybution 2013-12-25 18:04
mam sprawdzony sposob na leczenie infekcji i brzydkiego zapachu penisa . wszystkich majacych problem prosze o kontakt na helponline2013@gmail.com
napisał/a: loltka 2013-12-27 11:33
infekcja czy grzibica. idź do lekarza i się przebadaj