ZACZERWIENIENIE NOSA PO POSIŁKU.

napisał/a: icedfan 2016-03-08 16:12
WITAM. OD JAKIEGOŚ CZASU ZAUWAŻYŁEM ŻE MAM Z TYM PROBLEM "ZACZERWIENIENIE NOSA PO POSIŁKU." W SUMIE TO NIE JESTEM W STANIE OKREŚLIĆ DOKŁADNIE KIEDY NOS ZACZYNA SIĘ CZERWIENIĆ BO RAZ PO ZJEDZENIU NIC MU NIE JEST A RAZ I WŁASNIE NIE WIEM OD CZEGO TO ZALEŻY ROBI SIĘ KOLORU CZERWONEGO CZY TO PROBLEM ZWIĄZANY Z TYM CO JEM CZY Z MOIM WNĘTRZEM ? JEŚLI KTOŚ COŚ WIE TO CZEKAM NA ODPOWIEDŹ !
napisał/a: julia92 2016-03-10 15:21
Witam, wydaje mi się, że to jakaś alergia
napisał/a: ced 2016-03-12 09:37
mi się wydaję że jestem uczulony na jakieś produkty i z tego układ pokarmowy pokazuje taki trik :)_
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2016-03-12 15:08
ced napisal(a):mi się wydaję że jestem uczulony na jakieś produkty i z tego układ pokarmowy pokazuje taki trik :)_

Test skórny z panelem pokarmowym kosztuje ok. 70zł. Myślę, że warto zainwestować taką sumę, przynajmniej dowiesz się więcej i pozwoli Ci to wyeliminować alergenne produkty.
Zorientuj się w Twoich okolicach gdzie wykonują diagnostykę.

Pozdrawiam
napisał/a: Andzrej 2016-03-13 18:53
Nadmiar histaminy powoduje w naszym organizmie szereg niekorzystnych zmian m. in. obrzęk twarzy. Sprawdź czy dieta niskohistaminowa spowoduje poprawę.
napisał/a: ced 2016-03-28 00:29
biorezonansrzeszow.pl/cennik może ktoś zerknąć ? bo chce zrobić te badania ale są tu między innymi
-Test obciążeń organizmu (90 substancji) – chemikalia, pestycydy, metale, substancje rakotwórcze
-Testy alergiczne
(ok. 90 alergenów w każdym panelu):
Panel podstawowy
Panel wziewny
Panel pyłkowy
Panel pokarmowy
Panel środków chemicznych i dodatków spożywczych
- itp etpc
co wybrać ?