Zaczerwienienie na żołędziu oraz wklęsłe kreski

napisał/a: Hortex 2015-08-08 12:41
Witam mój problem zaczął się około tydzień temu. Pojawiła się na żołędziu mała plama czerwona a na niej jakieś dziwne wklęsłe kreski jakby popękana skóra czy coś w tym rodzaju.Skóra mnie piecze i przy ściąganiu napletka jest niewielki ból.Zastanawiam się co to może być myślałem o Grzybicy ponieważ partnerka miała miesiąc temu grzybice pochwy była u ginekologa lekarz zalecił jej leki do pochwowe, maść oraz leki doustne oraz powiedział że aby mieć pewność że ja też nie jestem zarażony kazał mi te tabletki doustne też brać. Gdy je wtedy brałem nie miałem żadnych objawów i nagle po miesiącu coś mi wywaliło. Byłem u Urologa ale totalnie mnie olał jak mu opowiedziałem całą historie to wymyślił że jak ja brałem te tabletki to znaczy że też miałem grzybice i się leczyłem i mówi że nie doleczyłem, przepisał mi maść Chlorchinaldin H. Stosuje od 3 dni ale poprawy nie widzę. Lek który ginekolog nam zalecił był to Flumycon 200 mg.Dodam jeszcze że mam 25 lat oraz stałą partnerkę od 5 lat. Seks uprawiamy z prezerwatywą.

Jeżeli będą potrzebne zdjęcia mogę wysłać. Pozdrawiam
napisał/a: piotrosiama 2015-08-08 17:54
Kuracja powinna trwać min. 3 tygodnie więc te 3 dni to zbyt krótko by oczekiwać jakiejś poprawy. Dobrze by było w trakcie kuracji zachować wstrzemiężliwość.
napisał/a: Hortex 2015-08-09 06:53
Rozumiem. Myślałem że szybciej się to wyleczy. Czy ta maść wystarczy czy jeszcze nie powinienem dostać jakiś tabletek ?
napisał/a: piotrosiama 2015-08-09 15:56
Zasadniczo maść powinna wystarczyć.