ZABURZENIA PO NARKOZIE CZY USZKODZENIE NERWU?

napisał/a: unlucky2015 2015-04-20 09:14
Witam nie wiem co się ze mną dzieje. W lutym miałam operacje przegrody nosa, która poszła źle. Pierwsze 2 tyg było ok. a potem zaczął się koszmar. Grzbiet nosa zaczął się zapadać i oszpeciło mnie to przez co przeżyłam bardzo duży stres psychiczny. Obecnie jakoś się pogodzilam z oszpeconym nosem, chociaż wyglądam źle ale inna rzecz mi nie daje spokoju. Mianowicie w czasie gdy nos zaczął się zapadać zaczęła zmieniać mi się twarz, puchła, robiła się czerwona, zmieniała kształt. Do tego oczy zmieniły kolor, zapadły się, zrobiły się mętne i mam w nich pustke, niektórzy mówią że obłęd. Dodatkowo w jednym oku pojawiał się okresowo zez, unosiła się brew, łzawienie ograniczone. Z tymi oczami to jest tak że czasami powracaja do normalności i wygladam i czuje się jak ja (poza zmienionym nosem) ale częściej właśnie jest źle, oczy wygladaja sztucznie i dziwnie. Nie wiem czy to coś z psychika czy jakies uszkodzenie nerwu podczas operacji? Dodam że kiedy mam normalne swoje oczy, to widze normalnie, czuje się soba, mam dobry nastroj, ludzie i swiat mi się podobaja, a kiedy sie zmienia i oczy się zapadaja to widze inaczej, tak mdle, nic mi się nie podoba, wszystko drazni, nie odczuwam przyjemności, nic mnie nie interesuje, nie czuję się soba i msm myśli samobojcze. O co może tutaj chodzić? O zmianie wygladu oczu wiem nawet od bliskich wiec to nie urojenia. Czy choroby psychiczne albo neurologiczne daja takie objawy? Bardzo proszę o pomoc! Czytalam o porazeniu nerwu twarzowego czy to moze byc to? I jesli tak to czy te oczy mi wrócą do normalności?