Za małe ząbki

napisał/a: Slowmedown 2007-09-29 11:34
Jestem jeszcze młoda, mam 18 lat, ale od razu widać, że nie mam i nie będę miała ładnego uśmiechu. Moje górne 2-jki są nieproporcjonalnie małe do 1-dynek i to się rzuca w oczy. Podobny problem mam z 4-kami i 5-kami. Słyszałam o porcelanowych nakłądkach czy czymś takim. Co to jest? Może jest jakieś inne rozwiązanie i na czym ono polega? No i w jakich granicach byłyby koszty?

Z góry dzięki
napisał/a: Motylek_Łęczyca 2007-12-31 15:44
Slowmedown napisal(a):Jestem jeszcze młoda, mam 18 lat, ale od razu widać, że nie mam i nie będę miała ładnego uśmiechu. Moje górne 2-jki są nieproporcjonalnie małe do 1-dynek i to się rzuca w oczy. Podobny problem mam z 4-kami i 5-kami. Słyszałam o porcelanowych nakłądkach czy czymś takim. Co to jest? Może jest jakieś inne rozwiązanie i na czym ono polega? No i w jakich granicach byłyby koszty?

Z góry dzięki



mozna na te swoje zeby założyc KAPKE (swoje zeby zostana społowane i na nie zostanie załozony nowy zab ... kapka ) daje ładny efekt ale z zywotnościa kiepsko kapka moze spaśc :) koszt kapki na jeden zab to ok 400 zł in istety nie mozna tego zrobic na kase chorych :(
napisał/a: alexandra1 2008-01-12 19:44
Witam
ja miałam robione prawodopodobnie to o czym pisała przedmówczyni. Miałam wstawiany implant jednej dwójki a drugą naturalnie małą. Żeby była bardziej podobna do wstawianej i żeby razem ładnie wyglądały moja naturalna dwójka została oszlifowana (szczerze mówiąc nostał z niej korzeń i taki chudziutki ząbek nad dziąsłem) [nie bołało, nie pamiętam czy w znieczuleniu czy jak to tam było] i nałożono na nią taką jakby koronkę czy coś. Efekt jest śliczny, całość wygląda bardzo naturalnie. Mam je już z rok, chodze na wizyty i wszystko jest w porządku. Z jednej strony bardzo się cieszę, z drugiej w momencie robienia myślałam (co ja robie, a jak to się odczepi? teraz moja dwójka jest jeszcze mniejsza). Mam nadzieję, że nie będzie problemu z trzymaniem się.
Najlepiej spytaj jeszcze dentystę.
Powodzenia i pozdrawiam.