wzmożona pobudliwość nerwowa

napisał/a: ewa778 2007-10-13 19:51
strsznie sie zle czuje od 5 lat1!lekarz mnie leczyl nie wiem na co badanie oczu mierzyl cisnienie i nic mi nie mowil uznalam siebie za warjatke i przerwalam chodzenie do lekarza .Od ponad 6 miesiecy nasililo sie jeszcze bardziej objawy-wzmożona pobudliwość nerwowa , ,kołatania serca ,duszność ,utrata masy ciała przy wielkim apetycie,drżenie rąk ,czerwone pieczace oczy,mieki stolec,wypadanie wlosow,depresje,puls ponad 90,pryszcze(mam 29 lat) a pot to mnie zalewa kapie ze mnie, powiekszone zrenice.Mam tez dni w kturych jest mi strasznie zimno jak bym zamarzala i jestem spiaca ,przybieram na wadze ale puzniej po jakims czasie powraca pocenie sie i szaleje nosi mnie i tak w kulko. Teraz lekarz zrobil mi niby badanie na tarczyce TSH (wyszlo 1.84)czy samo to badanie wystarczy(robil mi te badanie krwi tsh po wypiciu kawy czy to jest ok??)Prosze bardzo panstwa o pomoc bo nie wiem co mi dolega a to co zemna sie dzieje jest nienormalne.
napisał/a: Peter 2007-10-14 11:09
Powinno być badanie FT3, FT4, żeby mieć chociażby wstępny obraz funkcjonowania tarczycy.
Konieczna też wizyta u ginekologa, bo takie objawy też mogą mieć tam źródło.