WZDETY CIEZKI BRZUCH/RUCHY ROBACZKOWE W JELITACH

napisał/a: krychadd 2014-11-28 12:41
WITAM!

Od jakiegos czasu cierpie na powazne wzdecia.
Moj brzuch jest jak napompowany balon (duzy,twardy) mialam problemy z wyproznianie.
Czulam w jelitach specyficzne ruchy robaczkowe...
wczesniej przechodzilam angine ropna i dostalam 80 tabletek penicyliny. W ciagu 10 dni wybralam antybiotyk, w zasadzie bez zadnej pomocy probiotycznej.
Byc moze moj organizm zostal tak wyjalowiony,bo nawet po herbacie mialam okropne wzdecia.
Jestm spuchnieta i mam zawroty glowy.
Apetytu nie mam,a w zasadzie to boje sie jesc,bo pozniej brzuch boli i czuje ciezkosc w jego dole.
Przy wyproznianiu piecze odbyt,i pojawiala sie czerwona krew.
Strasznie swedzi i piecze mnie cialo.
Po kazdej kapieli pali i pojawiaja sie czerwone plamy z krostkami. Przechodzi po jakims czasie,ale z checia bym sie zadrapala na smierc... moze to grzybica?
Bylam u lekarza,ale dal mi jedynie srodek przeczyszczajacy LAXIDO, ktory mam stosowac przez 2tygodnie.
W ciagu kilku miesiecy stracilam polowe wlosow,wypadaja razem z cebulkami... cera jest ziemista i gardlo boli od dluzszego czasu. Moze to jakies powiklania?

Od kilku miesiecy mam implant antykoncepcyjny,ale nie wiem,czy ma to jakis zwiazek.
Mam w domu antybiotyk duomox i nystatyne,ae nie wiem czy powinnam to wziac.
Przebywam w uk,a tutaj lekarze lecza jedynie paracetamolem.
WOLAM O POMOC!!!!
napisał/a: Konstans 2014-11-28 14:07
Oj, straszne to :(
masz przerost patogenow- drożdzaków i innych. jak można brac antyb. bez osłony probiotycznej? to dalece nie rozsądne. Teraz zaatakowała Cię candida i nie poradzisz sobie bez leków na grzybicę. Zmuś lekarza, by Ci je wypisał. cały czas musisz wspomagac się dietą przeciwgrzybiczną, czyli zero weglowodanów (słodyczy, cukru, owoców, zbóż), zero nabiału a jeść typowe paleo - mięso, ryby, jajka, warzywa.
Poczytaj o tym. W dziale gastro pisałam o tym wielokrotnie. plus suplementy. Ale to potem. Najpierw terapia lekiami zaawansowanymi, bo inaczej z tego nie wyjdziesz.
Pozdrawiam :)
napisał/a: krychadd 2014-11-28 15:07
Jak moge to sprawdzic? Moze jakies testy np.moczu,badz krwi?
Rujnuje to moje zycie...
napisał/a: Konstans 2014-11-28 15:10
krychadd napisal(a):Jak moge to sprawdzic? Moze jakies testy np.moczu,badz krwi?
Rujnuje to moje zycie...


poczytaj o objawach przerostu candidy
nie mogę pisac o tym non stop
wszystko jest w tym dziale
rozumiem twoj problem, bo trzeba działac szybko i bardzo Ci współczuję

poczytaj a potem pisz
napisał/a: krychadd 2014-12-05 10:32
Witam ponownie.
Bylam u lekarza i zrobilam badanie krwi,ktore nic nie wykazalo. objawy troche ustapily,lecz nie do konca. Czuje ze cos jest nie tak.
Mam nystatyne i mysle ze wybiore 2 opakowania.
Jakie macie opinie na temat kwasu kaprylowego? Czy mieliscie z nim stycznosc?
Pozdrawiam!
napisał/a: krychadd 2014-12-06 21:25
Dzis znow brzuch wzdety jak balon. Zjadlam pomarancze,i to chyba ona mi tak zaszkodzila... to prawdziwy koszmar!
Co moge zrobic,skoro wyniki krwi wyszly dore,gdzie moge jeszcze szukac pomocy,u jakiego specjalisty?
BLAGAM O JAKAS DOBRA RADE! :(
napisał/a: krychadd 2014-12-29 19:15
Co myslicie o wrzodach? Moze to wrzody,bo z badan krwi nic mie wyszlo?