wzdęcia?, biegunka?, wodnisty/papkowaty stolec, przelewanie

napisał/a: annonymouss 2012-04-02 23:45
Witam.
Już od ponad tygodnia mam takie coś że np. leże i nagle słyszę jak w brzuchu coś mi się przelewa a po 5 sekundach zaczyna boleć brzuch i jak mam jakieś gazy i je wypuszczę to raz na dwa wypuszczenia ból ustępuje, jednak nie zawsze czuje że mam tam gazy, usiłuje wypuścić a tu nic. Gdy wypuszczę te gazy to od razu razem z nimi wędruje do początku odbytu kał a gdy czuje że już tam wędruje to wstrzymuje i lecę od razu do łazienki, stolec jest różny, najczęściej jest wodnisty, rzadziej papkowaty, a tylko raz (w 3 dniu choroby) zrobiłem normalny. w 75% stolcach znajduję się jakaś piana, a robię je od 3-5 dziennie. dodam że owe stolce mogę przetrzymywać (próbowałem cały dzień trzymać aby stolec się uformował, jednak wieczorem jak postanowiłem już go wypuścić to i tak oddałem w tym dniu 3 razy stolec, wodnisty, papkowaty i wodnisty). odkąd się z tym męcze to przynajmniej raz w nocy mnie budzi aby oddać stolec. powracając do bóli brzucha to są one bardzo mocne, czasami tak boli że muszę się skulić..

nie wiem czy te dolegliwości pasują tutaj ale dodam że od jakiegoś czasu zaczęły mi ropieć oczy dookoła (muszę przynajmniej 4 razy dziennie czyścić a robię to ręką przez co ostatnio te oczy podrażniłem i mnie trochę pieką). pieczę mnie również język od jakiś 3 dni.

diety nie mam i mieć nie będę ponieważ jem to na co mam ochotę.

to wszystko, czekam na odpowiedzi.
napisał/a: annonymouss 2012-04-03 15:17
@odswiezam.

dodam że też często mi się odbija, a dzisiaj rano jak wstałem poczułem jakieś małe kulki na podniebieniu.

na wzdęcia kupiłem espumisan 40mg 25szt. na razie wziąłem 2szt. i minęło od tego czasu jakieś 1,40h i w tym czasie miałem 1 małe wzdęcie. nie wiem czy na biegunkę kupić lactoral, stoperan czy może z dwie tabliczki gorzkiej czekolady? z tego co słyszałem to czekolada lepiej działa. czekam na odpowiedzi 1 postu i tego.

pozdrawiam
napisał/a: annonymouss 2012-04-04 13:13
widzę że forum jest bardzo pomocne, nie ma co... 2 dni minęły a tu zero odpowiedzi, po prostu widać że to forum ma przyszłość
napisał/a: Olgierd.pl 2012-04-11 12:44
10 odpowiedzi na ból brzucha i biegunka http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/sygnaly-ciala/bol-brzucha-10-postaci-bolu-brzucha_33576.html
napisał/a: cindy25 2012-04-14 22:13
pij wodę, żeby się nie odwodnić, możesz też wziąć coś na uzupełnienie minerałów np. Orsalit, na wzdęcia espumisan, może zmiana diety, probiotyki w diecie
napisał/a: annonymouss 2012-04-15 16:16
poszedłem do szpitala, dowiedziałem się że mam stan krytyczny. mam bardzo bardzo małą ilość żelaza i białka w organizmie. popazenia w jamie ustnej z powodu ponad 2000 czegoś tam w moim organizmie. schudlem 12 kg w ciągu półtorej tygodnia już minęły prawie 3 tygodnie a ja utrzymuje tą masę w szpitalu. codziennie goraczkuje, 39.6 największa temp. musiałem też zmienić szpital do innego miasta, bo w moim przez 6 dni nie mogli dojść do wniosku co mi jest. usg dobre, rtg dobre, gastroskopia stan zapalny żołądka, jutro będą mnie przygotowywać do kolonoskopi (3 dni forslan i lewatywa) myślę że w końcu dowiem się co mi jest. karmią mnie tu dozylnie i dają leki więc mam 2 wenflony. kupy robiłem od 7-9 dziennie, dzisiaj jakaś poprawa bo były tylko 3. zobaczymy co dalej. pozdrawiam
napisał/a: danielxyza 2015-06-06 07:12
Dowiedziałeś się może co Ci jest? Bo mam teraz dokładnie takie same objawy jak te o których piszesz i trochę się przestraszyłem.
napisał/a: g69 2015-06-07 05:56
danielxyza napisal(a):Dowiedziałeś się może co Ci jest? Bo mam teraz dokładnie takie same objawy jak te o których piszesz i trochę się przestraszyłem.

Mnineły trzy lata,to pewnie wie,ale najbardziej rozbawiło mnie,to zdanie:

annonymouss napisal(a):
diety nie mam i mieć nie będę ponieważ jem to na co mam ochotę.

Więc jeżeli idziesz podobnym tokiem myślenia,to życzę powodzenia.
napisał/a: danielxyza 2015-06-07 10:15
Na razie to nawet nie wiem jaka to by miała być dieta. W tej chwili już unikam mięsa. Od wczoraj biorę stoperan espumisan i piję elektrolity. Jak do wtorku nie będzie poprawy to pójdę do lekarza.