Wytrysk w prezerwatywie - ryzyko ciąży

napisał/a: Syluch94 2014-07-01 21:43
Witam, wiem, że odpowiedź na moje pytanie wydaje się być oczywista, jednak strasznie panikuję, w związku z czym szukam słowa otuchy.

Półtora miesiąca temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ze względu na fatalne samopoczucie. Miesiączkę dostałam 20 czerwca - tak, jak przed braniem tabletek wystąpiła regularnie, nie opóźniła się (dodam, że nim rozpoczęłam antykoncepcję hormonalną miałam bardzo regularne cykle). W czasie miesiączki doszło do stosunku, jednak był on zabezpieczony prezerwatywą, w dodatku nie doszło do wytrysku.

Przedwczoraj również miał miejsce stosunek, zabezpieczyliśmy się tak samo, za pomocą prezerwatywy. Doszło do wytrysku, ale nie pękła, nie zsunęła się, jednak ja byłam "u góry", w związku z czym niepokoi mnie to, czy jest możliwość, by nasienie mogło wyciec...? Chwilę po wytrysku wycofaliśmy się i z tego, co widziałam, wszystko było w porządku, jednak i tak nieco się niepokoję, gdyż od paru dni odczuwam ból piersi i nie wiem, z czym to może mieć związek ... Przyznaję, że sama bym się zdziwiła, gdyby doszło do zapłodnienia, ale te pieczenie i ból spędza mi sen z powiek. :(
napisał/a: Arwen1988 2014-07-02 13:47
Nie ma szans na ciążę. Musiałoby dojść do jakiegoś niepokalanego poczęcia. Nawet jeśli sperma częściowo wylałaby się z prezerwatywy to plemniki nie chodzą pod górkę z partnera na partnerkę.