Wytrysk a ciągnięcie penisa

napisał/a: uwagademon 2012-08-29 01:09
Witam. Nurtuje mnie jedno pytanie, na które nie znalazłem odpowiedzi. Mój problem polega na tym, że tuż przed samym wytryskiem czuję jakby prącie było tak lekko ciągnięte do dołu i w prawo przez mięśnie pośladkowe i te koło jąder/odbytu (nie znam ich nazwy). Nie chodzi tu o wędzidełko bo byłem u urologa i wiem, że jest w porządku. Czasami czuję też takie lekkie ciągnięcia w dół i w prawo podczas masturbacji, kiedy jeszcze jestem trochę daleko od wytrysku. Dodam także, że posiadam lekkie skrzywienie prącia w właśnie w dół (15%) i w lewo (3-5%) w miejscu oddalonym o 1/3 długości prącia od podbrzusza. I teraz moje pytanie: Czy wszystko to jest normalne i czy skrzywienie to może mieć jakiś wpływ na te *ciągnięcia*?

Dodam jeszcze, że kiedy jestem już bliski wytrysku (bardzo silnie podniecony) a penisa trzymam w takiej pozycji "|/" zamiast "|-" w stosunku do podbrzusza to jest on także dość silnie ciągnięty ku dołowi, ale wydaje mi się że wynika to z tego, że anatomicznie mój penis nie wychodzi pod dużym kątem z podbrzusza a raczej czysto prostopadle do niego.

Proszę o odpowiedź.
napisał/a: uwagademon 2012-09-30 23:20
Odswiezam, z powodu braku odpowiedzi ;x