Wysypka

napisał/a: Sirven1986 2016-12-15 00:55
Witam mam pytanie i proszę o pomoc ... od 4 lat mam dolegliwości takie jak szczypanie oczu ( uczucie piasku pod powiekami) czerwone brzegi powiek,wysuszone śluzówki w nosie które pieką i często zapchany nos szczególnie po przebudzeniu,swędzenie lewej strony gardła i ucha tak jakby po między w miejscu gdzie nie można się podrapać,bywały bóle ucha i gardła,czerwone usta które niekiedy wyglądają jak bym pomazał się pomadką,pieczenie skóry i wysypka czerwona nie jest to wypukła wysypka,jest jak by pod skórą i w zgięciach fałd tłuszczowych i nie tylko,odczuwam pieczenie lewej dłoni,wysypka na nogach ,poty zimne które przeszywają całe ciało ,po plecach leci ze mnie pot który jest odczuwalny jako uderzenia zimnego gorąca ( nie wiem jak to opisać ) dziwne uczucie które jest BARDZO nie komfortowe,poci mi się brzuch i mocno się pocę pod pachami kleistym brzydko pachnącym potem,mam przeczulicę skóry , nie mogę ubrać koszulki,jest mi zawsze strasznie gorąco, mam dość niskie ciśnienie około 95-110 na 60 ,są to ataki które zazwyczaj bardzo nasilają się rano a wieczorem stają się mniej uciążliwe,przeczulica skóry nasila się po kąpieli,czuje się nie do życia ospały brak motywacji ze względu na to samopoczucie,nie mogę pracować ani wyjść z domu ponieważ nie mogę się ubrać bo zaraz mam uczucie zimnego gorąca powiązanego z przeczulicą skóry i potem na ciele,mam również plamy czerwone na twarzy koło nosa i jedną na czole która jest czerwona i mocno się łuszczy,muszę smarować balsamem bo troszkę pomaga,podam teraz moją 4 letnią historie choroby: miałem robiony wymaz z gardła i wykazało gronkowca złocistego mssa na którego miałem antybiotyk doustny który niezbyt pomógł,robiły mi się na migdałkach białe czopy (grudki) pomogła druga kuracja gentamycyna domięśniowo 10 zastrzyków czopów już nie ma za to pozostało swędzenie między uchem a gardłem w mniejszym stopniu ale zawsze , miałem badania krwi wymazy potas,kreatynina ,praktycznie wszystko w porządku po za potasem w dolnej granicy,i cholesterol 220 .. Byłem z 5 razy u laryngologa zawsze u innych , miałem antybiotyki do uszu spraye do gardła/nosa ,sterydy do nosa mimo tego cały czas mam to co mam ... Byłem u okulisty różne rodzaje kropel i nic cały czas pieczenie spojówek ..Byłem u Alergologa testy na alergie pokarmowe i wziewne nic nie wykazały ,badanie polegało na kłuciu ręki ..brałem leki na alergie zyrtec,clatra itd nic nie dają miałem badania na tarczyce 3 razy - wszystko ok,prześwietlenie klatki piersiowej - wszystko ok,tomograf zatok na ktorym wyszedł mały torbiel na lewej zatoce,badanie na Chlamydie - ok Hiv - ok ..przeciwciała ige - ok badanie moczu - ok , badania wątrobowe - ok , usg tarczycy i jamy brzusznej - ok .. wszystko jest OK lecz ja czuję się jak trup i też tak wyglądam , sine czerwone oczy , na twarzy czerwone plamy na ciele jakieś wysypki , przeczulica ,poty z którymi nie da się dłużej żyć .. Proszę o pomoc i o porady .. załączę zdjęcia wysypki na brzuchu może trochę nakieruję na diagnozę ...