Wysypka okolice intymne,brak pomocy ze strony lekarza UK

napisał/a: kifer90 2015-11-18 13:58
Witam na wstepie pragne poinformowac, iz z problemem borykam sie kilka miesiecy oraz, iz lekarze w Wielkiej Brytanii nie potrafią pomoc mi z moja dolegliwoscią.

Moja dolegliwość charakteryzuje sie swedzacymi czerwonymi krostami na lonie, po probie wycisnienia nie pryska "wycielina" tylko wychodzi tak jak by mala miala twarka kulka. (jak by jajo)
nie wiem czy ma to zwiazek ale rowniez odczowam swed calego ciala, w miejsach w ktorych najczesciej sie drape czuje male twarde gozki.
moja dziewczyna rowniez posiada te krostki lecz w znacznie mniejszym stopniu, po wizycie u lekarza okazalo sie ze ma chlamydie, i na nia aktualnie sie leczymy zarzywajac od tygodnia 2 x dziennie erythomycyne w dawce 1g na dawke.(2x1g)

bardzo prosze o pomoc poniewaz jak juz wspomnialem lekarze w WB nie potrafia mi pomoc, do tej pory dostalem masc na grzybice ktora nie pomogla, a nastepnie masc fusidic acid & betamethasone- rowniez bez skuku.
z gory dziekuje za kazda informacje ktora mogla by mnie przyblizyc do wyleczenia się.
Arek

foto:

http://oi63.tinypic.com/vsme7b.jpg