wysypka na wewnętrznej stronie dłoni obu rąk

napisał/a: MadziUlqa 2007-10-07 00:01
Ostatnio bardzo pociły mi się dłonie, w sumie bez żadnej przyczyny, nie stresowałam się, ani nic mi nie dolegało. Z racji że kiedyś bardzo się pociłam pod pachami używałam ANTIDRAL'u, wygrzebałam go z apteczki (data ważności jest aktualna) dokładnie umyłam dłonie mydłem, wytarłam ręcznikiem i posmarowałam Antidralem na noc dość dokładnie(nawet przestrzenie między palcami). Trochę swędziało ale poszałam spać. Po dwóch dniach wyszły mi takie jakby guzki/wysypka na wewnętrznej stronie dłoni obu rąk(pod małym placem w lini prostej do nadgarstka i pod kciukiem do nadgarstka). Znajdują się pod skórą i wyglądają jak grudki, strasznie swędzą, skóra jest zaczerwieniona, i trochę szczypią. Posmarowałam je maścią z wit. A, ale swędziało jeszcze bardziej więc ją wytarłam. Nigdy wcześniej się to nie zdarzyło, a ANTIDRAL można przecież używać rownież na dłonie.. Dziś mija 3 dzień od pojawienia się grudek, a wcale nie jest ich mniej... Nie wiem co mam robić? Oczywiście nie używam już ANTIDRALU.. nie smaruje dłoni żadną maścią... co robić? Strasznie swędzi i szczypie...