Wysypka na penisie

napisał/a: michaaaal89** 2014-01-04 14:05
Witam wszystkich, otóż mam pewien problem i zaczynam powoli panikować, a że rozpoczyna się długi weekend to na wizytę u dermatologa będę musiał poczekać do wtorku ;/
Problem polega na tym że jakiś czas temu (8-10 dni) na skórze prącia pojawiły się trzy nieswędzące i niebolesne krosty, dzisiaj zauważyłem że teraz jest ich więcej poza tym kilka pojawiło się w okolicach łonowych ( zauważyłem to wczoraj, zaczęły mnie swędzieć okolice łonowe kiedy zacząłem się pocić podczas gorączki). Do tego dodam że 4 dni temu zaczęła się u mnie angina, dostałem od lekarza rodzinnego antybiotyk Duracef w tabletkach 1g, skutek uboczny działania antybiotyku to chyba nie jest ponieważ przyjmowałem go już wcześniej i nie było problemu, poza tym zmiany pojawiły się przed jego podaniem, do tego chcę zaznaczyć, że od dłuższego czasu zmagam się z łojotokowym zapaleniem skóry które jakiś czas nie daje żadnych objawów np przez pół roku i po pół roku pojawiają się zmiany skórne. Co do współżycia to od roku mam stałą partnerkę. Co mogę zrobić do czasu wizyty u dermatologa? Może ma ktoś pomysły co to może być? Mogę wrzucić wycięty ze zdjęcia fragment skóry z opisanymi zmianami