Wysypka między palcami rąk

napisał/a: Dagmaraa 2011-07-20 15:30
Na początku chciałam powiedziec, że już nie wiem jak z tym sobie poradzic. Zacznę od początku. Moja " choroba " zaczęła się 5 lat temu. Jestem młodą osobą - 15 lat. Między palcami rąk mam zaczerwienioną skórę, wysypkę, " naloty " ropne, skóra łuszczy się, piecze... Na początku wysypka pojawiła mi się u prawej dłoni ( lata 2006 r. ) i tak było, aż do teraz - przeszło na lewą dłoń. Przez cały okres chodzę do lekarzy, wszyscy odsyłają mnie z masą maści, tabletek nic nie przynosi skutku. No cóż, wszyscy odsyłają mnie z kwitkiem i rozłożonymi rękoma, mówią wprost żebym zmieniła lekarza i że nie wiedzą co jest przyczyną. W czasie całej choroby prowadziło mnie mnóstwo lekarzy, ciężko mi ich zliczyc. Miałam badania, testy alergiczne-wykluczono, grzybica- wykluczona itd... Dodam jeszcze, że mam niską temp. ciała 34 * i brak apetytu, nie wiem czy to się jakoś łączy, ale trwa to podobnie długo jak to " coś ". Jestem już załamana, ciężko mi nawet utrzymac długopis w dłoni. Liczę, że może tu mi ktoś pomoże z tym.
napisał/a: viki71 2011-07-20 18:51
Byłas badana pod katem pasożytów,np świerzbowca?Lubi się umiejscawiać w takich miejscach.Jeśli miałas kontakt ze zwierzęciem to mogłabyś sie od niego zarazić.