Wystajacy brzuch

napisał/a: agniesia3 2007-04-12 19:40
Mam problem ktory zwlaszcza w zwiazku z nadchodzaca wiosna i latem bardzo mnie meczy.Otoz mam 26 lat i 4 miesieczne dziecko.Do ciazy mialam fajna figure,talia i wogole,oczywiscie liczylam sie z tym ze nie powroce do normy od razu ale teraz po 4 miesiacach czasem nie moge na siebie patrzec.Nie powrocilam do swojego rozmiaru ale to nieszkodzi bo bylam za szczupla ale dobija mnie odstajacy brzuch i obwisle piersi.Raczej nie jest to nadmiar tluszczu bo nie jestem obzartuchem(wrecz odwrotnie) i nie jest to tez zwisajaca skora jak maja niektore znajome,poprostu wygladam jak na poczatku ciazy.Czy cwiczenia pomoga?Moze ktos podpowie mi jakie i jak czesto.Moze jakis preparat?Pomozcie.
napisał/a: alexx1 2007-07-28 20:45
polecam ćwiczenia Pilates Denise Austin. Książkę lub płytę zakupisz w księgrni
napisał/a: Hope2 2008-03-23 19:52
Ja nie jestem po ciazy ale mam ogromny brzuch...zwiazane jest to zapewne z maja waga(niestety130kg 165cm wzrostu i obwod brzucha 130 cm a mam 18 lat) Da sie go jakos zmniejszyc?Probowalam robic brzuszki ale za jednym razem zrobie ich tylko 15 pozniej musze zrobic sobie przerwe, czy one wogole pomoga na zmniejszenie brzucha?