Wysoka temparatura w czasie i po miesiaczce

napisał/a: magi4 2007-03-05 09:00
Proszę o pomoc

Czy ktoś może mi powiedzieć, czym może być spowodowana podwyższona temperatura od okresu po owulacji, przed miesiaczką i po niej. Wiem że do wystąpienia miesiączki temperatura jest podwyższona ( i to normalne) ale w czasie @ i po... Bardzo sie tym martwię gdyż od dłuższego czasu staramy się z mężem o dzidziausia i niestety bez efektu

Pozdrawiam
napisał/a: ~Anonymous 2007-03-22 15:40
witam ja wlasnie teraz mialam @ zle sie czulam poniewaz mi piersi niezmiekly jak to po dostaniu@ i utrzymuje sie mi caly czas 37,1 badala mnie ginka i mowila ze wsz ok pozatym ze mam stan zapalny zaznaczam ze wczesniej nietak dawno chorowalam na grype i mialam, antybiotyk @ sie przesunal , miedzy czasie grypy mialam zmartwienie ale @ dostalam i bylam u ginki w czasie @ mnie badala ale mowila ze ok
napisał/a: ~Anonymous 2007-08-18 16:00
Podwyższona do około 37 stopni temperatura podczas owulacji jest czymś normalnym. W czasie menstruacji również może dojść do nieznacznego wahania temperatury ciała.
napisał/a: ~Anonymous 2007-08-27 21:45
czesc.mam pytanko.przez caly tydzin mam goroczke 37.0-37.5, nie spada. przed tygodniem mialam miesiaczke.czy jest mozliwosc, ze jestem w ciazy? mam wypryski na twarzy.miesiaczka i ciaza to sprzecznosc.czytalam sporo opinii na ten temat.