WYSKAKUJĄCA KOŚĆ PRZY KOLANIE (nie rzepka)

napisał/a: dadziakowska 2013-09-24 22:36
Dzień dobry. Mam problem z prawą nogą, a mianowicie wyskakuje mi kość ( ta pod rzepką, nie sama rzepka ) w kolanie. Dzieje się to, gdy siadam po turecku lub zginam to nogę w wewnętrzną stronę. Kość wraca na miejsce po wyprostowaniu nogi, towarzyszy temu okrutny ból i utrzymuje się jeszcze chwile po tym.
Nie wiem czy może mieć to związek z tym, że w 3 gimnazjum (obecnie jestem w 2 liceum), doznałam urazu tego kolana na snowboardzie. Bolało z boku po wewnętrznej stronie kolana. Myślałam, że zerwałam więzadło, bo bolało niesamowicie, kolano spuchło, na początku nie mogłam nawet ruszyć tą nogą gdy leżałam, kulałam jakieś 1,5 tygodnia(?), niestety nie udałam się do lekarza po jakichś 2 tygodniach, może 3 przeszło. No i właściwie spokój do teraz, o ile ta wyskakująca koś jest z tym związana.
No i z kolanami miałam też inny problem, bolały mnie, nie mogłam jeździć na rowerze, byłam u ortopedy, miałam zrobione zdjęcie, na zdjęciu chyba było wszytskoe okej z tego co pamiętam, ale przy badaniu kolano strzelało, nie pamiętam co dokładnie stwierdził ortopeda, ale kazał przyjść za rok jeśli nie przejdzie i ortopeda powiedział, że wtedy zastrzyki w kolano ( nie mam pojęcia jakie), miałam wtedy 15 lat,( jeszcze przed tym urazem) nie przeszło do końca, ale już tak źle nie było, więc nie wróciłam. Nie wiem czy to ważne, ale wolałam napisać :P
Z góry dziękuję za odpowiedź :)