wysięk w kolanie

napisał/a: androlek 2009-06-19 22:58
Witam wszystkich
Byłem u lekarza z małą opuchlizną na kolanie ,okazało się ,że to wysiek w kolanie -ściągnięto mi płyn razem z zawartością krwi .Po tygodniu niestety znów urosła bania ,udałem się ponownie do lekarza niestety już inny ( starszy rocznik) który kategorycznie zabronił mi abym nie dał sobie robić żadnych punkcji , a w szczególności pozwalać na wstrzykiwanie czegokolwiek w kolano.Zalecenie okłady z lodu , i naproxen w tabletkach (bez żadnej osłony ,choć jestem po przebytej chorobie wrzodowej) jak nie pomoże to na operację usunięcia wysieku .Martwi mnie to, że po pojawieniu się owego wysięku, od kolana zaczeło promieniować w kierunku pachwiny palący ból w żyłach , teraz piekący leki ból pojawił się z tyłu uda i na przedramionach rąk w okolicach żył na zgięciach ramion pod pachami.Mówiłem o pieczeniu żył obydwóm lekarzom ,jednak bez żadnej reakcji lub porady ,zalecenia na ten problem , rozumiem że to ma tak boleć przy tym wysieku ?i jest to normalne?? bo niestety mnie to trochę niepokoji !!! (może to jakieś zapalenie poszło w żyły).Pytanie czy tylko operacja ?? może ktoś fachowo doradzi co mam robić - może zmienić lekarza na początek?
napisał/a: Doktor Emil 2009-07-02 23:54
Na poczatek skontaktuj sie z innym lepkarzem ja absolutnie wykonal bym operacje.