Wyrośl chrzęstno- kostna - Proszę o pomoc.

napisał/a: Gursonek 2013-06-14 19:43
Witam,

Bardzo przepraszam, że tak piszę w tym dziale, ale za bardzo nie wiem, gdzie mam pisać. Bardzo mnie nurtuje od wczoraj pewna rzecz przez którą nie mogłem spać. Otóż w miniony poniedziałek bardzo bolało mnie kolano i biodro, że nie mogłem wytrzymać. Pojechałem do szpitala z tym bólem, niestety mnie przyjęto, bo nie miałem skierowania od rodzinnego, a ból się nasilał. Odesłano mnie z kwitkiem do domu. Powiedziano, abym przywiózł ze sobą skierowanie na drugi dzień.
We wtorek udałem się do rodzinnego dał mi skierowanie na rentgen obu bioder i kolana, niestety nie w tym szpitalu co byłem, bo nie mieli podpisanej umowy z COMem (Centrum Opieki Medycznej w...). Zrobiłem prześwietlenia i wyszło mi tak :

"Kości stawu kolanowego prawego bez uchwytnych szczelin złamania. Szpara stawu zachowana.
Zmiany zwyrodnieniowo- wytwórcze kości dla obydwu stawów biodrowych w postaci sklerotyzacji stropów panewek oraz zaostrzeniem ich krawędzi.
Szpary stawów asymetrycznie zwężone w środkowych i i dolnych odcinkach
Wyrośl chrzęstno- kostna w okoli szyjki kości ramiennej prawej na dl. ok. 2 cm.

Czy to może wskazywać raka? Google podpowiada, że to rak kości
Oczywiście skonsultuje się z lekarzem, ale chce wiecie się "oswoić", z takim wariantem niż dostać na dzień dobry taką wiadomość od lekarza.
I co tak ogólnie oznacza, to badanie, jakie warianty leczenia mnie czekają?

Bardzo dziękuje za odpowiedź