Wypadanie włosów

napisał/a: Orbit 2016-03-12 22:34
Witam,
Mam 24 lata, podczas mycia głowy często w sumie prawie zawsze używałem szamponu Head&Shoulders, ponieważ często pojawiał się u mnie łupież i jak zmieniałem szampon to po jakimś czasie wracał. Teraz wiem, że nie powinno się myć głowy jednym szamponem, ale przejdźmy do sedna strasznie wypadają mi włosy. Stosowałem dermene ale niestety nie dość regularnie - fryzjerka poleciła mi dermene żel + emoliium. Polecacie jakiś szampon, odżywki?
napisał/a: julia92 2016-03-14 11:03
Odżywka stymulująca wzrost włosów Hair Advanced by RevitaLash, jednak jest ona bardzo droga.
napisał/a: panipe12 2016-03-29 11:54
A suplementacja?
aquastop_rad
napisał/a: aquastop_rad 2016-05-17 10:55
Polecam suplementy diety, które zawierają zimnotłoczony olej lniany. Zawiera on witaminę A i E, a także Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (Omega-3 jako kwas alfa-linolenowy i Omega-6), które określane są jako witamina F. Preparaty takie wspomagają odnowę komórek skóry, włosów i paznokci, a także spowolnienia proces starzenia skóry.
napisał/a: blondyneczka_83 2016-06-23 10:36
Kup w aptece jakiś naturalny szampon pokrzywowy, raz w tygodniu szampon Nizoral (przeciwłupieżowy). Wypadanie włosów hamuje olej z wiesiołka tłoczony na zimno (kupisz w apece, Gal), przy czym musisz mieć pewność, że wypadanie włosów nie jest związane z łysieniem typu męskiego, bo na to drugie nie ma skutecznego lekarstwa :/
napisał/a: tatiana88 2016-06-28 22:05
jeżeli masz witamine A i E , która dostarczana jest z zewnątrz , to dobrz eby było pomyślec , o czymś z co podnosi glutation . Np Ja biorę immunocal, który własnie podnosi naturalnie poziom glutationu . Dlaczego o tym pisz e. A mianowicie chodzi o to ,ze ten sobie własnie glutatation reguluje prace innych antyoksydantów dostarczanych własnie z zewnątrz witmany A i E.jak jest niski poziom glutationu to potem łapiecie infekcje ,