wypadanie włosów przez noszenie dżokejki

napisał/a: tomektomek777 2012-10-22 19:22
Witam

Mam taki dość duży problem z włosami, mam 20 lat, przez mniej więcej ostatnie 1,5 roku nosiłem bardzo często dżokejke w pracy, poza domem itd. Przed tym włosy miałem zawsze fajne, długie z których byłem dumny. Dopiero ostatnio z czasem zauważyłem, że ich kondycja znacznie sie pogorszyła. Dokładnie tam gdzie włosy zasłaniała dżokejka mam bardzo rzadkie włosy, nie mogę ich postawić ani nic w tym stylu bo są po prostu za rzadkie i za krótkie. Boki powiedzmy, że jeszcze jakos w miare wyglądają ale cała reszta po prostu masakra ;/ Czy mogę teraz coś na to zaradzić? Marze by znów mieć piękne włosy jak przed noszeniem dżokejki. Bede wdzieczny bardzo za kazdą rade
napisał/a: piotrosiama 2012-10-22 21:43
Szczerze powiem, że dość sceptycznie podchodzę do sprawy żeby noszenie dżokejki mogło spowodować Twoje problemy z włosami. Może to wina nieodpowiednich środków do pielęgnacji włosów - nic o tym nie piszesz co stosujesz do mycia, stylizacji itp. Spróbuj zastosować jakiś suplement na wzmocnienie włosów - ja polecam Vitapil, ale są i inne.