wypadanie wlosow ,czemu?

napisał/a: kaczkaa1 2012-12-27 01:04
pomocy!!!!! jestem mloda kobieta ,ostatnie badanie krwi nie wykryly niczego nieprawidlowego ,kiedys mialam anemie ,teraz zelazo w normie...
kiedys mialam piekne ,geste wlosy ,po anemii zaczely mi wypadac... zaczelam brac Falvit jak zalecil mi rodzinny , troche sie uspokoilo ,wlosy odrosly ,paznokcie tez... a teraz od pewnego czasu znowu wypadaja.. badania mam w normie ,hormony mam w normie... od dziecka przetluszczaja mi sie wlosy ,ale to nie powinno byc przyczyna ,skoro zawsze tak sie dzieje i nigdy nie mialam tego problemu. dodam ,ze nie obciazam ich w zaden sposob - nie wiaze ani nic ,leza luzno ,nie czeszcze szczotka wyrywajaca wlosy ,nie rozczesuje na mokro ,nie susze ,nie biore tabletek antykoncepcyjnych ,rzadko biore antybiotyk...
pomocy ,moze brakuje mi jakiegos skladnika a nie wiem ,jakiego ?? nie powinno mi brakowac ,w witaminach jest cynk ,krzem ,selen ,zelazo ,magnez ,witaminy z grupy B itd. czytalam ,ze moze to byc tez niedobor kwasow omega 3 ale jem sporo ryb i owocow morza.. prosze o rady
napisał/a: piotrosiama 2012-12-27 01:41
Czy z tarczycą wszystko jest ok., miałaś przeprowadzane badania w tym kierunku ?
napisał/a: kaczkaa1 2012-12-28 22:09
tak ,wszystko jak w najlepszym porzadku , mialam badania i nic nie wykazaly
napisał/a: piotrosiama 2012-12-29 04:06
Mnie w swoim czasie bardzo pomogły tabletki Vitapil plus maseczki Wax. Wszystko to dostaniesz w aptece choć w sklepach zielarskich jest taniej. Z pokrzywą czy innymi zielskami ja nie mogę eksperymentować z uwagi na alergię, ale Ty możesz wypróbować.