Wypadanie brwi i łysienie

napisał/a: Mattluk2486 2012-01-11 19:58
Witam
od 2 lat mam problem z wypadaniem brwi, włosów ,także tych w miejscu intymnym . stosowałem już różne suplementy itp. środki na
wypadanie żadnej poprawy .Zaczeło się to gdy skończyłem 16 lat pod brwiami lekko zaczęła łuszczyć sie skóra i wypadały po tylko
lekkim przejechaniem palcem po brwiach lub też po chwyceniu ich leciutkie pociągnięcie i w palcach mam 3-5 brwi ! po tym zaczełem
porządnie szorować twarz , i pomimo tego i tak lecą (ale mniej ) ,włosy jeszcze były wtedy wporządku żadnych prześwitów niczego lecz gdzieś
1 miesiąc przed końcem roku szkolnego zauważyłem że włosy też mi zaczeły wypadać i sie przerzedzać a wypada mi tylko 30-40 dziennie 25 ok po myciu reszta w ciągu dnia . pod koniec czerwca zobaczyłem że mam prześwity najgorzej tuż przy czole na środku 2-3 cm od lini włosów i dalej w kierunku szczytu .po bokach też tylko za uchem już nie . tuż po 18 -nastce ( 18 lipca) zrobiły sie lekkie zakola
i takie już pozostały . niektóre brwi mają jakiś osad na korzeniach po wypadnięciu włosy też , korzeń jest pogrubiony i biały zdarzyły sie nawet takie co mają cebulke otoczoną jakimś żółtawym osadem 1-2 mm miałem je bardzo gęste i gdybym nie golił
ich po środku to by mi sie zrosły dlatego też jakoś jeszcze to wygląda bo przez dwa lata po 5-6 brwi z prawej i lewej to w sumie 12 dziennie . jeśli ktoś wie co to może być niech napisze .