Wypadające włosy

napisał/a: ulka2107 2014-03-01 08:41
witam mam ogromny problem w postaci wypadajacych wlosow przy myciu i czesaniu cala podloga w lazience jest usypana we wlosach nie jest ich 10 20 szt jest to liczba 100 200 wiec wydaje mi sie to niepokajace. do wypadajacych wlosow doszedl sredni lupiez swedzenie skory oraz wydaje mi sie ze w niektorych miejscach glowy strupki. dodam ze nie jest to spowodowane farbowaniem wlosow prostowaniem wysuszeniem od suszarki bo robie to zadko i z umiarem. bylam u dermatologa stwierdzil ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY GŁOWY przepisal elocom cerkoderm oraz paraderm ale z racji tego ze staram sie o dziecko a elocom to steryd odstawil to i zalecil calcium panathenicium jelfa czy ktos mial podobna delegliwosc i co pomoglo???
napisał/a: MartaH1 2014-03-04 16:31
ulka2107 napisal(a):witam mam ogromny problem w postaci wypadajacych wlosow przy myciu i czesaniu cala podloga w lazience jest usypana we wlosach nie jest ich 10 20 szt jest to liczba 100 200 wiec wydaje mi sie to niepokajace. do wypadajacych wlosow doszedl sredni lupiez swedzenie skory oraz wydaje mi sie ze w niektorych miejscach glowy strupki. dodam ze nie jest to spowodowane farbowaniem wlosow prostowaniem wysuszeniem od suszarki bo robie to zadko i z umiarem. bylam u dermatologa stwierdzil ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY GŁOWY przepisal elocom cerkoderm oraz paraderm ale z racji tego ze staram sie o dziecko a elocom to steryd odstawil to i zalecil calcium panathenicium jelfa czy ktos mial podobna delegliwosc i co pomoglo???


Próbowałaś zabiegów "MEZOTERAPIA" lub "CARBOXYTERAPIA"??? Pierwszy z nich polega na wprowadzaniu koktaili odżywczych w skórę za pomocą małych igiełek i trzeba powtórzyć go parokrotnie cena to około 250zł za zabieg. Carboxyterapia to koszt od 100zł i polega na wprowadzeniu pod skórę czystego dwutlenku węgla który powoduje produkcję nowych kapilar jak i wzmacnia słabe włosy.
Jedna i druga terapia to skuteczna metoda na leczenie wypadania włosów oraz poprawy ich stanu.
napisał/a: ulka2107 2014-03-05 00:45
moze na wypadanie wlosow i pomoze ale co z nadmiernym lupiezem swedzeniem i strupkami??????