wyniki krwi

napisał/a: iwona12342 2006-09-12 22:32
witam bardzo proszę o poradę ..... Mam 34 lata od dłuższego czasu bardzo źle się czuję jestem wiecznie słaba, mam zawroty głowy, wstaję rano już zmęczona, mam mrowienia w nogach i rękach ostatnio coraz częstrze oprócz tego bolą mnie prawie cały czas ręce i nogi jakby były z żelaza ciężkie ..... częste bóle głowy połączone z zaburzeniem pola widzenia mam już od kilkunastu lat ... i do tego się przyzwyczaiłam jesli tak można to określić... :) ale ostatnio bardzo dokucza mi zdecydowanie pogarszające się samopoczucie.... czasami jestem tak słaba że wydaje mi się ze nie mam siły oddychać .... często też nie potrafię się skoncentrować... zapominam rzeczy które sie działy kilka lat temu i wydaje mi sie ze w danych sytuacjach wogóle nie uczestniczyłam - wogóle ich nie pamiętam !
wynik eeg
czynność podstawową stanowi rytm alfa 8-9 c/sek RZ obecna W zapisie po HW zarejestrowano z nad tyłogłowia fale ostre oraz 2 razy fala ostra- fala wolna a także nieliczne pojedyńcze iglice. Zmiany nie wykazują tendencji do rozprzestrzeniania się Zapis nieprawidłowy podrażenieniowy
wynik podstawowy krwi z rozmazem
HCT 0,37 L/L
MCHC 22,56 mmol/L
EOZYNOFILE 0,10 G/L
BAZOFILE 0,00 G/L
LUC 4 %

pozostałe składniki w normie ( WBC RBC HGB MCV MCH PLT NEUTROFILE MONOCYTY LIMFOCYTY )

bardzo proszę o poradę w jakim kierunku badań powinnam iść .... czuję sie ostatnio tak słabo, że boję się zostawać sama z dwu letnim dzieckiem ..... no i te bolące nogi i ręce są też uciążliwe ... :(
pozdrawiam serdecznie ...






[/center]
napisał/a: plb1985 2006-09-17 04:11
tak jak rozmawialiśmy, zrób OB, TSH, glukoze na czczo
na eeg nie znam się