Wyniki Cholesterolu a problemy ze zdrowiem

napisał/a: Hikari 2013-12-20 21:41
Witam mam taki problem otóż od 14 listopada jestem strasznie osłabiony ( prawdopodobnie po części przez domniemane lekkie przewodnienie i związane z tym wypłukanie części micro elementów i witamin ( to przynajmniej moja opinia bo lekarz mi nie wierzy -.- ) problem pojawił się po jakieś 3 tyg temu mój stan dość ostro się pogorszył pojawiały się kolejne dziwne ( na początku) objawy :

Ospałość/drażliwość/osłabienie/rozbicie/brak koncentracji/bóle głowy brak apetytu / nudności / ostre wzdęcia / biały osad na języku zmiana wyglądu stolca ( miękki z fragmentami nie przetrawionego jedzenia ( głównie pestki dyni/liście szpinaku/kukurydza czy orzechy = wszystko pogryzione dobrze..) / wypryski na skórze głównie głowa i klatka piersiowa) te na głowie swędzące zwłaszcza wieczorem)
No i tak... jako że nie chciało mi się jeść to mało jadłem wychodziło może z 700kal dziennie i 1.2 litra płynów ( bałem się że znowu przesadzę ) kupiłem witaminy teraz staram się jeść w miarę zdrowo ( przez wątrobę dużo węglowodanów warzyw i owoców ) mimo to nadal odczuwam brak łaknienia i napady objawów w/w wszystkie dotychczasowe badania wyszły ok aż do Cholesterolu

Cholesterol 94 (120/200) HDL 27,5 (35-65) LDL ( 25 ( 50-135) trójglicerydy 202( 30-150) Amylaza 40 ( 10-90) Glukoza 93 ( 65-100) popatrzyłem po tabelach i mój wynik zalicza się do : wyniszczenia/wycieńczenia organizmu :x
Nie wiem co zrobiłem nie tak ale chce to naprawić bardzo byłbym wdzięczny za poradę CO i JAK zrobić by wrócić do zdrowia...