Wyniki badań.

napisał/a: zmartwiony89 2014-03-27 21:46
Witam. Miałem przeprowadzone badanie Morfologii oraz Moczu i CRP.

Niestety nie wszystko wyszło po mojej myśli.

Morfologia i CRP jest wporządku natomiast badanie moczu wyszlo fatalnie.

Mam prawie dziesięciokrotny nadmiar leukocytów w moczu oraz pięciokrotny w osadzie, obawiam się najgorszego. Nie wiem co myśleć,ale boje się ,że to nowotwór. Pozostałe w moczu było normie ,tylko ten wielki nadmiar leukocytów mnie przeraża,czy jest jakaś szansa ,że to nie nowotwór? Proszę o szczerą wypowiedź ,jestem słaby psychicznie i nie wiem co mam myśleć ;/ Mój lekarz przepisał mi Tabletki Proxacin 500 ,które mam brać przez 8dni ,a później powtórzyć badanie moczu. Jak pan myśli co to może być BŁAGAM O ODPOWIEDŹ :(
napisał/a: joannanr1 2014-03-27 21:58
Okresowa obecność nadmiernej liczby leukocytów w moczu najczęściej jest spowodowana zakażeniem układu moczowego , nie ma powodu do paniki , pozdrawiam
napisał/a: ~Anonymous 2014-03-27 23:15
Faktycznie jesteś przewrażliwiony. Potwierdzam co pisze koleżanka joannanr1.Głowa do góry będzie dobrze!
napisał/a: zmartwiony89 2014-03-28 13:12
A jak to nie będzie okresowy nadmiar ,dodam ,że mam ich w moczu 75 gdzie miara to 0-10 .
napisał/a: joannanr1 2014-03-28 21:18
Nie martw się na zapas . Dostałeś dobry lek , po którym zapewne będzie poprawa.Podwyższone leukocyty są najczęściej wynikiem stanu zapalnego więc spokojnie zażyj lek i powtórz badanie.
napisał/a: zmartwiony89 2014-03-29 01:26
Pierwszy dzień brania leku i ani troche poprawy ;/ Mam czarne myśli.... (:(
napisał/a: joannanr1 2014-03-29 17:38
Tak szybko lekarstwa nie działają , cierpliwości :)
napisał/a: zmartwiony89 2014-03-29 20:40
Za dużo mam objawów... :/ Nadmiar skóry na penisie po ściągnięciu napletka oraz podwójny strumień moczu (skrzyżowany) Nie wiem jak się przygotować psychicznie...;/
napisał/a: joannanr1 2014-03-29 21:26
Jestem przekonana , że Twój lekarz rodzinny wie co robi.Zrób tak jak Ci zalecił i zobaczysz jakie będą wyniki po terapii.
Jeżeli chodzi o pozostałe problemy , powinieneś zgłosić do urologa.Od jak dawna masz podwójny strumień? Ile masz lat?
napisał/a: zmartwiony89 2014-03-29 21:33
Nie wiem właśnie od kiedy ,po prostu nie zwracałem na to uwagi nigdy wcześniej. Mam 25 lat już nie wiem sam co myśleć.:(
napisał/a: zmartwiony89 2014-03-29 21:36
Mówilłem również rodzinnemu lekarzowi o podwójnym strumieniu moczu ,ale nie dał mi skierowania do urologa,a nie stać mnie na prywatne wizyty ..
napisał/a: joannanr1 2014-03-29 21:47
Przytoczę Ci wypowiedź lekarza "Kształt strumieniowi moczu nadaje ujście cewki i napletek" Więc po prostu tak masz i nie ma się czym przejmować.Na pewno nie masz podstaw do tego żeby tak panikować.Czasem leczenie stanu zapalnego naprawdę długo trwa.
Natomiast jeżeli chodzi o nadmiar skóry to podejrzewam , że to naturalny nadmiar jaki mają wszyscy mężczyźni ale tutaj już nie mogę się wypowiadać:)
Myślę , że to forum będzie dla Ciebie pomocne:
http://meskiezdrowie.pl/