Wyniki badań.

napisał/a: zmartwiony89 2014-04-04 21:05
No dobra mniejsza o wygląd,ale to nie jest normalne ,że strumień moczu jest podwójny i skrzyżowany i leci jak woda z fontanny na wszystkie strony.
napisał/a: ~Anonymous 2014-04-04 21:36
zmartwiony89 napisal(a):No dobra mniejsza o wygląd,ale to nie jest normalne ,że strumień moczu jest podwójny i skrzyżowany i leci jak woda z fontanny na wszystkie strony.

Powinieneś wykonać badanie: uretrografia. Być może że występuje u Ciebie nieprawidłowa budowa cewki moczowej. Pozdrawiam.
napisał/a: wisniewsky 2014-04-05 11:25
No widzisz jakie oni Ci rady dają. Od stanu zapalnego masz spuchnięte ujście cewki, stąd podwojony strumień moczu.
napisał/a: zmartwiony89 2014-04-05 12:32
Narazie powtarzam w poniedzialek badanie moczu jestem po kuracji proaxinem ,zero poprawy ide z wynikiem do rodzzinnego i nie wiem co bedzie mi dalej kazać.. nie stać mnie na prywatne wizyty u urologa.
napisał/a: zmartwiony89 2014-04-05 12:35
Renesans napisal(a):
zmartwiony89 napisal(a):No dobra mniejsza o wygląd,ale to nie jest normalne ,że strumień moczu jest podwójny i skrzyżowany i leci jak woda z fontanny na wszystkie strony.

Powinieneś wykonać badanie: uretrografia. Być może że występuje u Ciebie nieprawidłowa budowa cewki moczowej. Pozdrawiam.



Ale ja wczesniej tak nie miałem ..
napisał/a: ~Anonymous 2014-04-05 16:20
Skoro nie miałeś to dokończ leczenie, zrób badania kontrolne a później do lekarza. Pozdrawiam.
napisał/a: zmartwiony89 2014-04-06 04:14
A może powinienem uderzyć w prywatna wizytę do onkologa? Gdzieś czytałem ,że dobry onkolg od razu moze rozpoznać nowotwó rukładu moczowego.. Apropo to naprawdę jest coraz gozej, dalej podwójny strumień moczu, szybkie wytryski podczas seksu gdzie kiedyś dochodziłem 5 razy dłużej, jakby pogrubinie pod zołądziem takiego fioletwego koloru, nadmiar skory na penisie,trochę tych objajów jest i ja sobie ich nie zmyślam....
napisał/a: wisniewsky 2014-04-06 17:35
dla mnie jesteś nienormalny i powinieneś się leczyć psychicznie.
napisał/a: Mjk 2014-04-06 23:27
Chłopie, jak przy Twoich objawach Ty masz nowotwór, to ja przy moich już powinienem dawno się przekręcić, albo mieć przynajmniej wszystko wycięte ;)

Poczekaj na wizytę u lekarza, wszystkiego się dowiesz i najwyżej potem się będziesz martwił, nowotworu przez internet nie zdiagnozujesz ;)

Pzdr.
napisał/a: zmartwiony89 2014-04-08 17:35
Już nic nie rozumiem.. Odebrałem wynik badań moczu po 8 dniowej kuracji proaxin 500 i wyszlo tak:
leukocyty negatywne
Osad moczu : Nabłonki płaskie nieliczne ,Leukocyty 1-3 w polu widzenia

Strumień moczu nadal skrzyżowany ,co jutro powiedzieć lekarzowi podczas wizyty?
napisał/a: ~Anonymous 2014-04-08 17:51
Powiedz to co Ci jeszcze dolega. Wyniki widzisz sam w porządku. Pozdrawiam.
napisał/a: zmartwiony89 2014-04-08 18:23
W zasadzie oprócz skrzyżowanego strumienia moczu i tego ,że po oddaniu moczu lecą mi jeszcze kropelki z cewki to nic.