Wynik TSH w normie

napisał/a: olka_krk4 2006-09-11 13:39
Witam

Mam wielka prosbe,prosze mi odpowiedziec na pytanie.
Czy jezeli mam Wynik TSH w normie to czy jest koniecznosc,abym wykonala badanie TF3 i TF4??

Mam nerwice i zle mi sie oddycha-robilam w styczniu 2006 roku bronchoskopie-wyszla dobrze,rtg pluc tez wyszlo dobrze i ogolne badanie tarczycy TSH tez wyszlo dobrze.Jednak naczytalam sie,ze nerwica i tarczyca-objawy sa podobne i teraz zastanawiam sie czy powinnam zrobic te dwa dodakowe-odplatne badania na tarczyce czy nie ma potrzeby

Bardzo prosze o odpowiedz bo bardzo sie wystraszylam-naczytalam sie,ze jezeli sie nie wiem,ze jest cos nie tak z tarczyca to mozna sie albo udusic,albo moze to doprowadzic do spiaczki lub wielu innych powiklan.

Bardzo prosze o odpowiedz,czy zrobic te dodatkowe badania czy nie ma potrzeby skoro TSH wyszlo dobrze

Pozdrawiam Olka

[ Dodano: 2006-09-11, 18:50 ]
Dodam jeszcze,ze znalazlam swoj wynik TSH jest to 0.759 a norma jest od o.4 do 4
napisał/a: plb1985 2006-09-17 04:17
hmm, nie powiem Ci czy zrobić czy nie, ale istnieją schorzenia tarczycy, przy których tsh jest prawidłowe...
a jakie masz objawy?
napisał/a: olka_krk4 2006-09-18 11:33
Hej

W sumie to nie wiem jakie moga byc objawy procz pocenia sie,sennosci,chudniecia-ja ich nie mam,ale zle mi sie oddycha.Mam nerwice i nie wiem czy to na tle nerwowym czy od tarczycy